יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

אמת או חובה

19.07.2015 (02:19)

לא האמנתי שזה קורה. לא האמתי שהיא החליטה לבחור דווקא בי.

ביום ההולדת ה 30 שלי, החלטנו לשחזר משחקים שם פעם. עשינו מסיבת יום הולדת בקונספט של שנות ה 80. אז החלטנו לשחק בסוף האירוע אמת או חובה. יש לי חבר אחד שהוא חסר טאקט. קוראים לו ארתור ואין לו פילטרים. הוא יכול לדבר שעות על השוטטות שלו באתרי פורנו ישראלי ליד אנשים שהוא לא מכיר. הוא יכול לקרוא שיר הלל על ישראליות בעירום כל היום.. בקיצור, מה אני משגע לכם את השכל. באותו ערב זרמנו בצורה בלתי רגילה.

הבקבוק נעצר בינו בין ארתור לשירה. הבחורה שאני דלוק עליה מאז שאני זוכר את עצמי. היה לה שיער שטני קטיפתי, חיוך מקסים, פנים חלקות והיא תמיד התלבשה כאילו הייתה מדריכה בצופים. חלמתי על כך שנתחתן יום אחד. יותר משיחות היי וביי לא נהגו לנהל, אולי כי היינו ביישנים מידי, אבל היו לנו לפחות 4 חברים משותפים.

ואז הוטלה הפצצה.

"אמת או חובה?" ארתור שאל את שירה.

"אממממ...חובה....".

חובה עליך לקחת את הבחור הכי חתיך פה לחדר ולהזדיין אתו.

"בכיף"!

כולם היו בהלם. ואני לא האמתי למשמע אוזני. היא קמה ובאמת התכוננה לעשות את זה. יופי עכשיו אני אתחיל לקנא. היא תבחר ביותם. זה שתמיד היא הביטה עליו בעיניים מזוגגות..."

"היי, אתה בא?"

לא קלטתי שהיא קראה לי כבר 3 פעמים. לא האמתי שזה היה יכול להתרחש. וכך מצאתי את עצמי ערום אתה בחדר. החלום הרי רטוב שלי.

התחלנו להתמזמז שם כאילו היינו זוג ותיק. היא דחפה אותי למיטה והחלה לנשק אותי מהצוואר ולרדת בהדרגה למטה. בדיוק כשהיא הגיע לזין שלי, הוא יצא מההלם ונעמד. היא הביאה לי ביד ואז בלעה אותו עד הסוף. הייתי בהלם. כמו חייל ביום הראשון בצבא. אהבת חיי יורדת לי. היא עשתה זאת בהנאה רבה ואפילו שאלה אותי עם נעים וטוב לי. לא רציתי שהרגע הזה יגמר לעולם. הייתי בטוח שכל רגע אני אתעורר מהחלום. דפקתי את הראש בקיר כדי לוודא שאני לא יישן. זה היה אמיתי. אני עדיין לא אמין אבל זה היה אמתי.

הוספת תגובה
RSS Feed