יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הבריחה הגדולה

15.07.2015 (12:02)
אני וחברה שלי לא ממש רבים מספיק. עד הגיע הפרידה הגדולה.

יצאתי לטיול לחו"ל. רציתי לטוס לקצה השני של העולם כדי לברוח מהאקסית שלי. אבל כשמדובר בישראלים, אי אפשר באמת לברוח מהם. הם בכל מקום. אז מה שהחלטתי לעשות הוא לברוח למדינה שישראלים לא ממש טסים אליה. ברחתי לליטא. שמעתי שיש שם טבע יפה. שמעתם פעם מישהו אומר שהוא נוסע לליטא? בדיוק בגלל זה בחרתי. הפרידה מהחברה שלי הייתה קשה. לא אכנס לכך יותר מידי רק אומר, שהיא לא אהבה את זה שיש לי ידידות. בכל מקרה. זה נגמר. יום לאחר הפרידה הרגעתי את עצמי בסשן של שיחות סקס באתר של מצלמות סקס. גלשתי באתר פורנו ישראלי, xnxx ועוד מקומות ובסוף החלטתי שאני צריך חופש. הרגשתי שבא לי למצוא כמה לסביות ולשכבת איתן. הרגשתי שמגיעה לי אורגיה אינסופית.

הגעתי למלון שקט ומבודד בעיירה בשם פלנגה. ירדתי לחוף והתכוונתי לבלות בו את היום בקריאת ספרים. החוף היה נטוש ומבודד מבני אדם. ואז שמעתי אותה. |יוסי!?! אתה מרגל אחרי?!?" לא יאמן. האקסית הבלתי נסבלת שלי עמדה שם, בביקיני קטן ולסת שמוטה. איך? איך דבר כזה קורה? למה דבר כזה יכול לקרות? למה?

"אני ברחתי ממך לכאן. את הדבר האחרון שאני רוצה לראות!"

וכך צעקנו האחד על השני בחוף המבודד במשך חצי שעה עד שלבסוף לא נותר אלא לעשות דבר אחד. בדיוק. סקס על החוף".

זה היה הזיון הכי טוב שהיה לי בחיים. הזדיינו על החול כמו חיות. הורדתי מנה את בגד הים ועשיתי אותה בדוגי סטייל. היא גנחה כמו שלא גנחה מעולם וצעקה. "זיין לי את הצורה יוסי! זיין אותי עד שאכחיל!" כשגמרתי לתוכה הרגשתי כמו דוב אחרי ארוחה טובה. הייתי מרוקן מאנרגיה ועייף. היא גמרה לפני. כן היא אחת מאלה שגומרות מחדירה.

נשכבתי על הגב וגם היא והבטנו לשמיים. טוב אני חייב לספר לכם את האמת. הכל הייתה הצגה. הכל הייתה הצגה שעשינו לעצמנו ותכננו ביחד. כן יש זוגות שמשקיעים במשחקי מין ותפקידים גם בצורה הזאת. תנסו. למה לא? האמנתם? באמת האמנתם? סימן שעשינו עבודה טובה! אתם יודעים למה אנחנו עושים את זה. כי אנחנו כמעט ומעולם לא רבים ואחרי 5 שנים ביחד בלי מייקאפ סקס הרגשנו שאנחנו חייבים לעשות משהו.

הוספת תגובה
RSS Feed