יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

שיחות סקס בטעות

14.07.2015 (11:04)

קרה לכם פעם שמישהו התקשר אליכם בטעות לשיחת סקס. לי זה קרה.

"אני מזיזה את היד שלי לכיוון התחתונים. אני מרגישה את הבד הדק של החוטיני שלי... עכשיו אני מורידה את החזייה. היא נוחתת ברכות על המיטה שלי, אבל אני מסתירה את השדיים שלי עם הידיים. אתה אוהב שיחות סקס, אני יודעת. אתה רוצה שנמשיך?"

כך נפתחה שיחת הטלפון שהגיע אלי במקרה. לא היה לי לב לעצור אותה. כנראה זאת הייתה איזה נערת טלפון של מישהו. "אני מאוד אוהב מצלמות סקס, אההה..שיחות..." אמרתי לה.

"אתה נשמע שונה היום. הצטננת?"

"אהה....כן. יש איזה וירוס שמסתובב עכשיו".

"עכשיו הסרתי את הידיים שלי מעל השדיים שלי. אתה אוהב את העופרים שלי נכון?"

"כן. אני אוהב את איך שהם עומדים זקופים. עם הפטמות הקטנות". קיוויתי שיש לה באמת כאלה.

"נכון...עכשיו אני מורידה את התחתונים שלי. אתה רואה איך לאט, לאט הוא מתחיל להיחשף? לא אתה לא רואה כי אני מסתירה אותו. התחתונים עברו את גובה הירכיים. עכשיו הן עוברות את גובה הברך. הינה הם עפות לצד השני של החדר. ספר לי, מה הייתה עושה לי?"

ניסיתי לא אחת מצלמות סקס. אבל שיחות סקס ישראלי? מעולם לא. זה נראה לי משהו של העולם של פעם, אבל זרמתי: "הייתי מנשק את הכתף שלך, וממשיך לאט לאט לכיוון השדיים. הייתי מרחף מעל הפטמה השמאלית שלה. נוגע לא נוגע, ואז מרחף מעל הימנית. הייתי מנשק את הרווח שבין השדיים שלך ואז יורד בנשיקות לכיוון הבטן. הייתי עולה בחזרה ומלקק את הפטמה הימנית שלך עושה עליה כמה סיבובים רכים ואז יורד לכיוון השדיים.

"כן...אהההה...ככה זה טוב... אני מרגישה את זה בא. כן הינה זה בה..."

הוספת תגובה
RSS Feed 
2 תגובות לכתבה
2. שידרוג,, מייקל (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/10/24 14:35
1. שיחת סקס בני (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/01/22 14:13