יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס במקלחת באמצע המילואים

12.07.2015 (11:19)
כל שירות מילואים היא מחכה לי. הפעם היא הפתיעה אותי באמצע מקלחת.

זה קרה בשירות מילואים האחרון שלי. זה היה ליל אוגוסט חם באחד מבסיסי הדרום. נכנסתי להתקלח באמצע הלילה. כולם ישנו באוהלים. לא הצלחתי להירדם אז הלכתי להתקלח בתקווה שהמים החמים ירפו וירדימו אותי. ליזה שמעה את קול המים מרחוק כנראה וכך מצאתי אותה עומדת בפתח הכניסה למקלחת של הגברים. היא עמדה שם וחייכה. היא הייתה הסטוץ הקבוע שלי במילואים. היא הייתה חיילת בקבע בסיס בדרגת סגן. שילוב ראוי לא עמד להתממש באותו ערב, אלא שילוב מסוג אחר לגמרי: סקס במקלחת. מה שעשינו שם היה יכול להיות חומר טוב לסרטי פורנו ישראלי בקלות.

היא התפשטה ונכנסה איתי מתחת לזרם המים. העברתי את כריות האצבעות שלי על הישבן המוצק שלה. היא נישקה את שרירי החזה שלי. היה לה מבט מקסים ושובב בעיניים. אני זוכר את עצמי כחייל בסדיר. תמיד חלמתי לזיין קצינה. כל-כך חלמתי על זה עד כדי כך שדאגתי להתחיל רק עם קצינות. אבל הן מעולם לא שמו עלי. הייתי נהג ולא הייתי לרמה שלהם כנראה. דווקא במילואים, כשלתפקיד בצבא אין שום גורם תדמיתי אמתי (אני מנהל חברת הייטק כיום) כאן יותר קל לזיין קצינה. דווקא כשהפסקתי לנסות לזיין קצינה, והפסקתי עם הלחץ העצמי, ליזה התחילה איתי.

ירדתי על הברכיים שלי כך שהכוס שלה היה מעליי. דחפתי בעדינות 2 אצבעות בפנים ואם האצבעות של היד השנייה נגעתי בדגדגן בתנועות סיבוביות. המים המשיכו לרדת עלינו. הרגשתי כאילו אני לא עושה סקס במקלחת, אלא כאילו אני נמצא מתחת לאיזה מפל אקזוטי בתאילנד. אני אוהב לשמוע את ליזה גונחת. אין אף אחת שנהנית מסקס כמוה. אחרי שהיא גמרה, הגיע תורי. היא ירדה לי כמו שרק היא יודעת לרדת. היא תפסי במותניים שלי והשתמשה בפה שלה כאילו הוא היה כוס. הידקה את השפתיים והפעילה לחץ על הזין שלי. ליטפתי את שיער ראשה. היא אהבה לראות אותי גומר, וכשגמרתי על השדיים שלה היא לא הורידה את המבט שלה ממני. היא המשיכה להביא לי ביד גם לאחר שגמרתי ובסוף נישקה את כיפת הזין שלי.

הוספת תגובה
RSS Feed 
5 תגובות לכתבה
5. תצכףעחך ל"ת יובל (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/12/29 18:19
4. כלום אסי (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/09/25 21:09
3. כלום אסי (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/09/25 21:09
2. כלום אסי (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/09/25 21:09
1. לך תקנה אלחנן (משתמש/ת אנונימי/ת) 2007/02/27 23:26