יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

לילות יפו

09.07.2015 (11:34)
אני אוהב לעשות את זה עם כל מיני בחורות. אבל איתה היה הכי כיף.

יש אנשים שאוהבים לצפות בסרטי פורנו ישראלי, יש אנשים שאוהבים לצפות בסרטי לסביות או אורגיות. אבל אני, מה שאני הכי אוהב, זה לצפות בסרטי סקס ערביות. לא יודע למה. זה פשוט עושה לי את זה. בעיקר אני אוהב את כוכבת הפורנו הלבנונית ההיא שאני תמיד שוכח את שמה. משהו קליפה. בכל מקרה. אחרי שנים שאני צופה בסרטים כאלה, מבלי להתכוון מצאתי את עצמי חוזר מפאב עם בחורה חמודה מיפו. חזרנו אלי לדירה בתל אביב. היו לה עיניים חומות ועמוקות. אהבתי את המבטא שלה. אבל יותר מכל אהבתי שממש לא משנה לה אם אני יהודי, ערבי או נוצרי. כל מה שהיא רצתה לעשות באותו לילה היא להזדיין. בהמשך הבנתי שהיא השתתפה פעם באיזו תכנית ראליטי בערוץ זניח אבל מאז הקשר שלה עם ישראלים התהדק והיא החלה להרגיש הרבה יותר חופשיה.

היא נעמדה על ארבע על המיטה שלי. כמו פנתרה היא קימרה את הגב שלה וחייכה אלי. מדהים על כמה הגוף שלה היה יפה. הייתי מצלם אותה עכשיו כדי שאוכל לצפות בתמונה אבל זה כמובן לא מקובל. ניגשתי אליה מאחור. העברתי יד לאורך הכוס שלה. הוא היה רטוב. היא גלחה אותו בכזאת צורה טובה עד כדי כך שלא הרגשתי אפילו לא בזיף אחד. הכנסתי את הזין שלי בעדינות לתוך הכוס שלה. היא נשכה את השפה התחתונה שלה ותפסה ביד אחת את הכרית חזק. איך אני אוהב את זה שהן תופסות את הכרית. זה מגביר את הריגוש. גמרתי לתוכה ונשכבתי על גבי. היא נשכבה עלי. השדיים שלה נמרחו על החזה שלי. היא הייתה אחת מאותן הנשים הנדירות שגומרות מחדירה והיא גמרה שנייה אחת לפני.

היא אהבה מאוד ליטופים. רציתי סיבוב שני, אבל כל מה שהיא רצפה זה לשכב שם מחובקים. אני לא זוכר איך קוראים לה, אבל לא הייתי מתנגד למפגש שלי. אהבתי את ההרגשה זאת. אהבתי להיות אתה. אהבתי את המבטא החמוד שלה. מעניין מה היא חושב עלי. לא העזתי לשאול והאמת היא שלא ממש רציתי לדעת.

הוספת תגובה
RSS Feed