יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

אורגיה בחתונה

08.07.2015 (11:03)
אני לא מאחל לאף שזה יקרה לכם. אבל תאמינו או לא - לי זה קרה.

אני משחזר עד היום את מה שקרה במה שהיה אמור להיות אחד הימים הכי חשובים בחיי, ואני מתבייש בעצמי. היא בגדה בי, ואני היום משתמש בסיפור שלה כדי להתחרמן ולפעמים כדי להשיג נקודות זכות אצל בחורות אחרות. חברים שלי אמרו שזה אחד הסיפורים הכי הזויים שהם שמעו בחיים. בשום אתר פורנו ישראלי או בכל מדינה אחרת, לא היו חושבים על תסריט כזה. הם אמרו שאם הם לא היו מכירים אותי מגיל 0, הם לא היו מאמינים לי. אז מה קרה? אחד הדברים הכי מוזרים שקרו לחתן אי פעם ביום חתונתו.

באמצע החתונה שמתי לב שגלי, שעוד רגע הייתה אמורה להיות אשתי, נעלמה. התחלתי לחפש אותה, כי החברים שלי רצו בדיוק לעשות צילום קבוצתי. היא בטח הלכה לשירותים אמרתי לעצמי. אז הלכתי אחריה לשירותים של חדר החתן והכלה. רגע לפני שקראתי בשמה, שמעתי גניחות. היא בטח רוצה להפיג את הלחץ והלכה לאונן. אגב אני וגלי תמיד היינו בעד שכל אחד יאונן בזמנו החופשי. בכל מקרה, רציתי להפתיע אותה ולעשות אותה בשירותים. מה? זה חביב, אבל אז גיליתי את המחזה המחריד, שהיא לא לבד בשירותים. באותו תא קטן היא הייתה עם עוזר הצלם ועם עוזר הדיג'יי. עוזר הצלם ישב על האסלה כאשר היא רוכבת על הזין שלו. במקביל היא מצצה את הזין של עוזר הדיג'יי. העיניים שלה היו עצומות. אף אחד לא שם לב שפתחתי את הדלת. אורגיה כזאת מחרידה לא ראיתי בחיים שלי. אשתי הטרייה, ושני אנשים שאני משלם להם כדי להיות באירוע, עשו את זה מאחורי הגב שלי.

עמדתי שם דקה ארוכה מבלי שהם שמו. לב הייתי כל-כך מזועזע שכמעט והלכתי משם בלי לומר כלום. היו לי 3 אופציות: או ללכת משם ולעשות כאילו לא ראיתי, לא שמעתי, לא ידעתי, או להתעמת איתם במקום, או לברוח. החלטתי שאני בורח. נעלמתי משם מבלי שהם הרגישו אותי, לקחתי את הרכב ונסעתי לקצה השני של הארץ. לאילת. דפקתי אל דלת הדירה של ידידה שלא הצליחה להגיע לחתונה בגלל רגל שבורה וסיפרתי לה את הכל. סיפרתי לה על האורגיה הזאת, על איך שהטלפון
הוספת תגובה
RSS Feed