יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הריגוש שבלראות ולא לגעת

07.07.2015 (11:11)
הקלישאה נכונה. לפעמים פחות זה יותר. פשוט תנסו

לא תאמינו אבל זה קרה. הצלחתי. התנזרתי מסקס במשך שנתיים. למה עשיתי את זה לעצמי? שאלה טובה. אמרו לי שאם לא עושים סקס במשך תקופה ארוכה, זה גורם להעריך את האקט הרבה יותר טוב וגם פשוט הופך את האורגזמות ליותר חזקות. מה אני אומר לכם, בולשיט אחד גדול. אבל מה לעשות עשיתי את זה. הסתפקתי באתרי פורנו ישראלי וגם אתר xnxx. אבל בכל זאת קרה משהו טוב בתקופה הזאת. משהו חדש. מצאתי אלטרנטיבה ממש טובה: מצלמות סקס. כן, זה תענוג לא פחות קטן.

הייתה לי בחורה קבועה שהייתי "ניפגש " אתה לזיון וירטואלי פעם בחודש. קראו לה, לילי. היא הייתה נמוכה, בעלת שיער ברונטי שהגיע על לתחת שלה ושובבה מאוד. בפעם הראשונה הרגשתי נבוך. זה נראה לי מוזר כל-כך. עשיתי פעם סקס עם 2 לסביות, זה היה טיפה מביך בהתחלה, אבל לא ברמה שזה היה מביך. אפילו כשלראשונה התחלתי לעשות אורגיות, לא הרגשתי ככה. אבל עזבו מה אני מספק לכם על המבוכה שלי. ברגע שהיא הרימה את התחת שלה למעלה, והכניסה דילדו לכוס שלה, שם בלעתי את רוקי והכנסתי את היד למכנסיים. נזכרתי גם בפעם הראשונה שנחשפתי למגזין פורנו. איך לא הבנתי מה אני רואה, אבל איך ידעתי שזה מדליק ומרגש אותי.

יש משהו בלראות ולא לגעת שהופך את החוויה למרגשת הרבה יותר. בזמן שהיא הניעה את הדילדו פנימה והחוצה בתוך הכוס הוורוד שלה, נגעתי בעצמי בקצה הזין בדגדוגים כדי לא לגמור מהר. אני לא יודע למה, אבל כשאני מאונן מול סרטי פורנו ישראלי, אני גומר יותר מהר משאני צופה בסרטים אחרים. אני גומר אפילו יותר מהר מאשר בסקס אמתי. יכול להיות שזה בגלל שזה לא מושג ושונה, זה מרגש יותר. סליחה. אני שוב מבלבל לכם את המוח. יש לי בעיות ריכוז. בכל מקרה, איפה הייתי? אה...כן. עכשיו היא פתחה את הרגליים שלה ועיסתה את הדגדגן שלה בתנועות סיבוביות. איזה כוס מדהים יש לה. איזו שלמות. איזו בחורה מדהימה. איזה כיף.

הוספת תגובה
RSS Feed