יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

"קפה" בחצות

06.07.2015 (12:14)

דברים כאלה קורים בסרטים, אבל לפעמים חלומות מתגשמים.

תמיד באחת עשרה וחצי בלילה של יום שישי, היא הייתה לובשת את הבייבי דול הלבן שלה, מסתרקת מול המראה ונכנסת למיטה. אני בטוח שהיא ידעה שרואים אותה מבחוץ. אחרת למה לה לעשות את זה עם וילון פתוח. אני לא הצצתי לה. הייתי רואה אותה במקרה כשהייתי יוצא לעשן סיגריה במרפסת. אבל כמו ליקוי חמה, אי אפשר שלא להביט. באותו ליל שישי שוב יצאתי לעשן.זה היה ערב די רגיל. כל מה שעשיתי היה לצפות בסרטי לסביות באתר סקס ישראלי. פורנו ישראלי עושה לי את זה. מודה.

הייתי נורא חרמן וכל מה שרציתי לעשות באותו רגע זה לשכב אתה. היא סרקה את שערה. ידעתי שזה לא יקרה, לא הייתי מעז להתחיל אתה גם בעוד אלף שנה. אבל פתאום זה קרה. היא הסתובבה, הוציאה את הראש מהחלון וצעקה לי: "היי חמוד, רוצה לבוא לקפה?" הייתי בטוח שאני חולם. הרגשתי כאילו אני בסרט של xnxx. היא לא צחקה. היא הייתה רצינית לגמרי. קפה ב 12 בלילה זה מעולה.

"נכון שאם לא הייתי מזמינה אותך היית ממשיך להביט בי משם שנים?" היא שאלה כשהגעתי אליה.

"לא בדיוק הצצתי....אה..."

"זה בסדר. אל תדאג. גם אני לא תמימה לגמרי..." היא חיבקה אותי ונישקה את צווארי. אני דלוק עליה כבר כמה שנים. היא נשקה אותי ומבלי ששמתי לב, הבנתי שהיד שלה פותחת את הרוכסן שלי. לא הצלחתי להוריד את המבט שלי מהשדיים שלה דרך הבייבי דול השקוף. היא רצתה למצוץ לי, אבל אני חשדתי דחף לעשות אותה עכשיו. לפתוח לה את הרגליים ולזיין אותה ככה עם הבייבי דול שלה. היא חייכה. לא רציתי להיות חצוף. עכשיו הזין שלי היה בתוך הפה שלה ולא תאמינו מה קרה בשלב הבא. נכנסה עוד בחורה. גם היא לבושה בבייבי דול. גם היא ירדה על הברכיים שלה. הם דמו באופן מדהים, כאילו היו אחיות. אבל הן לא היו. וכך מצאתי את עצמי עושה סקס עם 2 לסביות. הן ליקקו את הזין שלי משני הצדדים. הלב שלי עמד להתפוצץ.

הוספת תגובה
RSS Feed