יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הפעם הראשונה שהידידה שלי מצצה לי

05.07.2015 (07:43)
משום מקום, היא החליטה להציע את מה שכל גבר חולם עליו.

לא הצלחתי לעמוד יותר בפניה. היא הייתה ידידת הנפש שלי. אם הייתי מספר את זה לכל גבר אחר, הוא היה אומר לי -  מה אתה מתלבט בכלל?!? זה חלום של כל גבר. אז מה היא בדיוק הציע לי? לשדרג את מערכת היחסית שלנו ולא מידידים לחברים, אלא מידידים ליזיזים. אני מכיר אותה 15 שנה כך שזה היה לי קצת מוזר. יש גברים שחולמים שזה יקרה להם. הם יעדיפו אפילו לזיין את הידידה הכי טובה שלהם מאשר לעשות אורגיה עם לסביות כאילו זה היה סרט פורנו ישראלי.

 

זה לא שלא נמשכתי אליה, דווקא נמשכתי, אבל תמיד חשבתי שכל עוד קיים המתח המיני, זה דווקא אחד הדברים ששומר על הידיות שלנו רעננה. כאשר השפתיים שלה נסגרו על הזין שלי, כל הבולשיט שאמרתי לכם עכשיו עף מהחלון. מאחד שלא ממש רצה לעשות, התחלתי לעשות איתה סקס 3-4 פעמים בשבוע. אני לא אשכח לעולם את הפעם הראשונה שמור מצצה לי. עמדתי שם וקלטתי שהידידה הכי טובה שלי בולעת את הזין שלי.

 

היא תפסה חזק בפלחי הישבן שלי. ממש לחצה עליהם והפעילה לחץ עוד יותר גדול עם הפה שלה על הזין. הרגשתי פתאום כאילו אני עושה אותה בתחת ולה בפה. אבל זה היה מאוד אפקטיבי. הייתה פעם אחת שהתחילה למצוץ לי ולא הרגשתי את זה בכלל. אבל מור, היא אחת שאוהבת למצוץ. היא אחת שחשוב לה שהגבר שלה נהנה. היא מוכנה ללכת רחוק כדי לראות אותו גומר ונהנה. אחרי כמה דקות, היא הפסיקה את הלחץ, ועברה למציצה רטובה יותר. היא ירקה על הזין שלי ונשכה את השפה התחתונה שלה. כשהייתי צופה בסרטי סקס ישראלי ב xnxx, הייתי נגנב מהיריקה, אבל מעולם לא העזתי לבקש. היא ירקה פעם נוספת, ומצצה את הזין תוך כדי כך שהיא מדגדגת לי את הביצים. איזה כיף! עמדתי לגמור ואז אמרתי לעצמי מה הסיכוי שהיא תיתן לי לגמור לה בפה. היא נתנה! לא יאמן היא נתנה, היא בלעה כל טיפת זרע שלי. 

הוספת תגובה
RSS Feed