יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס ישראלי גם בחו"ל

02.07.2015 (11:03)
כבר אמרתי לכם פעם שאין על סקס ישראלי. אז הינה אני אומר זאת שוב.

סקס ישראלי, אני מבטיח לכם ואתם יכולים לתפוס אותי במילה, הוא הסקס הכי טוב שיש. הוא כל-כך טוב עד שאני צופה בזכותו רק בסרטי פורנו ישראלי. לא משנה אם מדובר באורגיות, לסביות, מצלמות סקס או כל דבר אחד - רק ישראליות באמת עושות לי את זה. אתמול חזרתי מהולנד היו לי 3 סטוצים. אחד עם נפאלית, אחד עם ברזילאית ואחד עם ישראלית. אתם בטח חושבים שדווקא עם הברזילאית נהנתי הכי הרבה. אז אתם טועים. תוציאו את המיתוס הזה מהראש. אין ולא היה על סקס עם בחורה ישראלית.

 
לצפייה בסרטי סקס ישראלי -  לחץ כאן 
 

הזיון עם הנפאלית היה מסיונרי. עשינו את זה, שנינו גמרנו מחדירה והיא נרדמה. אני רציתי להמשיך אבל לא היה לי עם מי. הסקס עם הברזילאית היה חביב. היא מצצה לי כמו שצריך ירדתי לה ועשיתי אותה במקלחת. אבל הישראלית - פשוט טרפה אותי בענק. היא התחילה את זה בסטרפטיז. נזרקתי על המיטה והיא החלה להפשיט את עצמה כאילו הייתה בסרט הוליוודי קינקי. אחרי שהתפשטה. היא נעמדה על הבטן שלי. ואז התיישבה על הזין שלי עם הכוס שלה. היא נעה עליו קדימה ואחורה כשהיא נושכת את השפה התחתונה ואז קמה.

 

טיזרית! באתי אליה וניזקתי על צווארה בנשיקות. "מה אנחנו, זוג?" היא אמרה לי. "יאללה, תראה לי מה אתה יכול". אז הראתי לה. שמתי אותה על ארבע, התחרטתי ואז קיפלתי את הרגליים שלה לצד ועשיתי אותה על הרצפה. רגע לפני שעמדתי לגמור היא עצרה אותי ואמרה. "קודם אני!" היא לקחה אותי למקלחת וביקשה ממני לשבת על הרצפה ואז היא פשוט הניחה את הכוס שלה על הפה שלי והחלה להניע אותו. סובבתי את הלשון בתוך הכוס שלה. היא גנחה ואז התחלתי לטפס לאט לאט לכיוון הדגדגן שלה. היא תפסה את הראש שלי וקברה את הפרצוף שלי בפנים. סקס ישראלי לוהט כזה לא היה לי בחיים ועדיין לא גמרתי וזה היה רק תחילתו של אותו לילה. אחרי שגמרה, היא נכנסה לאמבטיה והבליטה את התחת שלה שנצץ מרוב רטיבות. עשיתי אותה מאחור ונדמה לי שמעולם לא גמרתי ככה.

הוספת תגובה
RSS Feed