יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

כמו לשכב עם הידידה שלי

01.07.2015 (10:59)
יום אחד אני אשכיר את הידידה שלי. אבל עד אז...

הבטתי לה עמוק לתוך העיניים ואמרתי, "שנים חלמתי על זה". היא הביטה בי ואמרה, "גם אני! היינו יכולים לעשות את זה כבר מזמן". וכך ביקשתי מאיריס, הבחורה האהובה עלי באתר מצלמות סקס להעמיד פנים שהיא הידידה הכי טובה שלי. היא דמתה לה באופן מפחיד. אותן העיניים, אותה היציבה ובדיוק אותה התספורת שתמיד הזכירה לי את קייטי פרי. היא נשכה את השפה התחתונה שלה והוציאה שד אחד מהחזיה השחורה. רגל אחת הייתה על הרגל השנייה.  היא שיחקה עם השד ואני עשיתי כאילו אני מדגדג את הפטמה עם הלשון.

 

לאחר חמש דקות היא הוציאה את השד השני מהחזיה ונדנדה אותם מצד לצד. היא הייתה בת 35. אומר לכם את האמת, רק גוף של אישה בוגרת עושה לי את זה. משהו שם נראה לי יותר טבעי ואמתי. היא הסירה את החזיה. כל מה שרציתי לעשות עכשיו הוא להסיר את התחתונים ממנה עם השיניים שלי. הלוואי והייתי יכול. היא הרימה את הרגליים באוויר, והסירה את התחתונים לאט לאט. הכוס שלה נחשף בהדרגה. הייתי עושה אותה במצב של נר. היא זרקה את התחתונים לצד השני של החדר ופתחה את הרגליים. חושפת כוס גדול נטול שיער. דמיינתי את עצמי צולל לתוכה. רציתי להריח אותו. מעניין איזה ריח יש לו. היא הרטיבה 2 אצבעות והכניסה אותן לתוך הכוס.

 

אחר כך צרפה עוד אצבע ועוד אצבע. היו ל 5 אצבעות בתוך הכוס עכשיו. היא הניע את היד לאט ובזהירות ואם אצבעות היד השנייה עיסתה את הדגדגן. איזה כיף לי! בלעתי את רוקי. הוצאתי את הזין מהתחתונים והתחלתי להביא ביד. היא שוב נשכה את השפה התחתונה שלה וגנחה. מבלי ששמתי לב, עכשיו הכניסה את כל היד לתוך הכוס. הגניחות הפכו לחזקות יותר. זה היה מדהים, מעולם לא חשתי עוררות מינית וריגוש כזה. מעולם לא חשבתי שסשן של מצלמות סקס יגרום לי להרגיש כל כך טוב עם עצמי. זה היה נהדר. יותר טוב מסרט פורנו ישראלי. אני כבר לא יכול לחכות לפעם הבאה.

הוספת תגובה
RSS Feed