יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

אורגיה עם 2 לסביות

30.06.2015 (12:33)
תמיד חלמתי ש 3 לסביות ימצצו לי את הזין. חלומות נועדו להגשמה.

מאז ומעולם חלמתי ש 2 לסביות ימצצו לי את הזין תוך כדי אורגיה שבא אני אהיה שפוט למעשיהן. מה לא ניסיתי לעשות. לשתף בפנטזיה את היזיזה שלי, למצוא בחורות משוחרות מינית במסע שלי לחו"ל. שום דבר זה לא עבד. עד שגיליתי את אתר הכרויות סקס שדרכנו הצלחתי לעשות זאת. התרגשתי. פעימות ליבי דפקו. מאיה ושירן עמדו להגיע אלי לדירה. לא התרגשתי ככה מאז הפעם הראשונה שנכנסתי לאתר מצלמות סקס ישראלי.

 

מאיה הברונטית לבשה חצאית סטרפלס שחורה. הליפסטיק האדום גרם לשפתיים שלה להיראות כמו של אליזבת הרלי. שירן לבשה שמלה אדומה. ישבנו מסביב לשולחן ושתינו יין אדום. כל אחד סיפר על עצמו. אני המצאתי סיפורים שהפתיעו את עצמי. וגם הן, ככל הנראה סיפרו דברים שהן היו רוצות להיות. זה חלק מהחלום. חלק מהפנטזיה.

 

הן התחילו את זה לאט. אני ישבתי על הספה והן עשו סטריפטיז. תחילה ירדה השמלה של מאיה עד לגובה הבטן. שירן נישקה את צווארה והדביקה לה נשיקה צרפתית. איזו אורגיה נהדרת זאת הולכת להיות. מאיה הכניסה את ידה מתחת לחצאית של שירן ולתוך התחתונים. בלעתי את רוקי. אחרי 10 דקות של פור פליי הן התנשקו בעירום מולי ועכשיו הגיע תורי. הפכנו לסנדוויץ' כאשר שירן מלפני ומאיה מאחורי. הזין שלי היה בין הרגליים של שירן.

 

ואז מאיה דחפה אותי על הספה. שתיהן ירדו על הברכיים. הזין שלי עמד כאילו הייתי בן 18. מאיה הכניסה אותו בתנועה אחת חדה לפה שלו, הדקה את השפתיים, ומצצה אותו כלפי חוץ כמו סוכריה. זאת הייתה הרגשה נדירה. שירן עשתה בדיוק את אותו הדבר. ואז זה הגיע - החלום הגדול שלי, 2 לסביות מוצצות לי את הזין. הלשונות שלה שיחקו בזין לי מצד לצד. הן התנשקו דרך הזין שלי ומצצו אותו ביחד כל אחד על צד אחר. בחיים לא גמרתי ככה, הרגשתי שאני גומר וגומר במשך חצי שעה. גמרתי בגייזר לתקרה. זאת הייתה פנטזיה נהדרת. עכשיו עלי למצוא אחת חדשה.

הוספת תגובה
RSS Feed