יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

ליאורה, האחת והיחידה

29.06.2015 (09:08)
כל העיר חלמה עליה, אבל רק אני עשיתי אותה. רק אני.

כל הרחוב היה עוצר את נשימתה כאשר היא הייתה הולכת בנעלי העקב שלה. קראו לי ליאורה והיא הייתה האישה הכי יפה בצפון. אנשים טענו שמיליונר הציע לה לעשות אורגיה תמורת חמש מיליון דולר והיא לא הסכימה. אחרים טוענים שהגיע אחד הטייקונים הגדולים בנושא פורנו והציע לה צ'ק פתוח והיא סרבה. אתם מבינים ליאורה היא בחורה בסטייל. היא בת 35, מושלמת ואני מבטיח לכם שהיא לא נותחה מעולם. לעשות סקס אם ליאורה, זה כמו למות ולעלות לגן עדן.


אתם יודעים מה יפה בליאוריה, שיש לה יזיז אחד בלבד. ואתם יודעים מי זה? נכון - זה אני. איך השגתי אותה אתם שואלים? אני מודה, זה לא היה תלוי בי. היא רצתה אותי וקיבלה. היא התחילה איתי ואני כמעט שהתעלפתי כשזה קרה. עכשיו היא עמדה מעלי. ערומה לגמרי. אחזתי בקרסוליים שלה ולא הצלחתי להוריד את העיניים שלי מהשדיים הגדולים והמושלמים שלה. הכוס שלה, היה כמו יצירת מופת ומהרנסנס. היא גלחה אותו, אבל השאירה משולש קטן מעל הדגדגן. הברכיים שלה התקפלו ומצאתי את עצמי נבלע בתוך הפוסי הכי מתוק בעולם. היא פזרה את שיערי כאשר הזזתי את הלשון בתנועות סיבובית.

 

היא לא הייתה מאלה שאוהבות לגמור מהר. היא הייתה מאלה שהיו גומרות כאשר לצד השני כואב. ואני אהבתי שמכאיבים לי. היא הסירה את הכוס שלה מהפרצוף שלי וצבטה את הפטמות שלי ובדיוק אז גמרה. צווחתי והתרוממתי. הפכתי אותה והבאתי לה מכה על הטוסיק כאילו היא הייתה ילדה רעה מאוד. עכשיו הגיע הזמן שלי לעשות אותה. הכנסתי את הזין שלי לתוך הכוס שלה והרגשתי כאילו מצאתי זהב. ההרגשה הזאת תקפה אותי כל פעם מחדש. תביאו לי לפה 10 לסביות. תציעו לי או לעשות אורגיה אם 3 כוכבות הוליוודיות או לשכב עוד הפעם אם ליאורה - אני אבחר את ליאורה בכל פעם מחדש. עכשיו הזין שלי עשה תנועת פרפר בין השדיים הגדולות שלה ונכנס ישר לתוך הפה שלה. הגברתי את החיכוך. אין הרגשה יותר טובה מאשר לעשות פרפר עם ליאורה. לפעמים נדמה לי שהיא אפילו נהנת מזה יותר ממני. אההה....גמרתי ישר לתוך הפה שלה והיא בלעה כל טיפת זרע.

הוספת תגובה
RSS Feed