יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

מה שפרידה עשתה לי

28.06.2015 (12:01)


זה קרה לאחר שנפרדתי מהחברה שלי. היה לי סקס כל יום, ועוד איזה סקס, אחד הרגעים הכי יפים שאני זוכר קרה בפסטיבל אחד במדבר. הייתה שם אורגיה והיא יזמה שנצטרף. זה היה סקס מדהים ופרוע, כזה שרואים רק בסרטי פורנו טובים. בוקר אחד התעוררתי במיטה והיא השאירה לי פתק שהיא עוזב. האהבה נגמרה, כך היא אמרה. היא ציינה שהיא לא מסוגלת לומר לי את זה פנים מול פנים.

עכשיו תארו לעצמכם אדם שהיה רגיל למינון סקס מטורף על בסיס כמעט יום יומי ופתאום מוצא את עצמו עם הזין ביד. בלילה השני שלי לבד, קמתי מזיע, חרמן ועם זקפה. ניגשתי למחשב כדי לצפות באתר של ישראליות בערום שאהבתי והתברר לי שאין אינטרנט. אז החלטתי שהגיע הזמן לעשות שיחות סקס. התקשרתי לאחת שקראו לה ויקה. היה לה מבטא רוסי קל ואהבתי את זה. "אני לובשת שמלת סטרפלס אדומה עם מחשוף עמוק..." היא אמרה. אחרי כמה דקות כאלה, השתעממתי, אז החלטתי להיכנס לאתר מצלמות סקס.

 

שם מצאתי את סיגל. היא הייתה בחורה רזה, גמישה וגבוהה. היא עשתה שפגט בשכיבה כפי שביקשתי וכל מה שרציתי לעשות זה לקבור את הראש שלי בתוך הכוס היפה והמגולח שלה. עכשיו היא קמה. רגל אחת עלמה למעלה והיא עשתה שפגט באלכסון על הקיר. היא הכניסה שתי אצבעות לתוך הכוס, נשכה את שפתה התחתונה וגנחה בעדינות. הבאתי לעצמי ביד ודמיינתי אך אני מכניס את הזין שלו לתוכה. כעת התחת שלה היה מופה אלי. איך אני אוהב לראות כוס מאחור, זאת הזווית הכי יפה שלו. היא זזה קדימה ואחורה כאילו עשיתי אותה בתחת. היא הוציאה דילדו ענק ודחפה אותו בצורה סיבובית לתוך הכוס שלה. פה גמרתי, וכשהיא הבינה שאני גומר, גם היא גמרה, או יותר נכון עשתה את  עצמה גומרת.

מאז אני עושה אתה שיחות סקס כמה פעמים בחודש. כל פעם היא עושה את זה טוב יותר וחזק יותר. רגע...יש לי שיחת טלפון. זאת האקסית שלי. מה לעשות. לחזור? לא לחזור?

הוספת תגובה
RSS Feed