יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

היום שלי עם נור

25.06.2015 (05:04)
פתאום התחשק לי לשכב עם נור -  הבת של בעל חנות הירקות השכונתית

לא יודע למה, אבל יום בהיר אחד התעורר בי חשק לשכב עם נור. ביתו של בעל חנות הירקות השכונתית. האמת מעולם לא חשבתי עליה בקטע הזה, היא בחורה נחמדה והכול. האמת היא שמעולם לא גלשתי בקטגוריות של סקס ערביות באתרי פורנו ישראלי כך שאני לא יודע אם זה נובע מאיזה חשק מיני לשכב עם מישהי קצר שונה. נור הייתה בחורה מקסימה. היא הייתה גבוהה ממני בחצי ראש, היה לה צוואר ארוך וטלטלים שורים.

 

באותו שבוע הלכתי לחנות הירקות כל יומיים כדי לקנות איזה קילו של פרי ואחר כך גם ירק. נור הייתה אחראית על החנות בשעות הערב לאחר שחזרה מבית הספר. אביה לא היה שם. החנות הייתה קטנה, נעימה וממוזגת. לא היה אף לקוח באותו רגע. התחלנו לפתח שיחה והחמאתי לה עד כמה שהיא יפה.

 

אחרי חצי שעה של שיחה, וכמה לקוחות שנכנסו ויצאו. היא נגשה לדלת ושמה את השלט "סגור". היא לקחה אותי לחדר האחורי של החנות. "אני לא כזאת בדרך כלל...אבל אתה מוציא ממני דברים שלא ידעתי שקיימים בי". היא נישקה אותי חזק ואז חיבקה אותי. היד שלה עשתה את דרכה בתוך התחתונים שלי. היא הוציא את הזין שלי מחוץ למכנסיים, נשכה את השפה התחתונה שלה והסתובבי אלי עם התחת שלה. הורדתי לה את התחתונים. היא ביקשה בתחת, היא אמרה שזה יותר מדליק אותה מהרגיל. הכנסתי את הזין שלי לתוך חור התחת שלה, שנינו היינו לבושים. רציתי לקרוע ממנה את הבגדים, אבל ידעתי שהיא לא תרצה. עשיתי אותה בעדינות ואחר כך חזק וחזק יותר בהדרגה.

 

"תגמור לתוכי!" היא גנחה וצעקה. הגברתי את הקצב ודקה וחצי לאחר מכן גמרתי לתוכה. התיישבי על הרצפה. היא הפשילה הורידה את התחתונים שלה לגובה הקרסול והתיישבה עם הכוס שלה על הפרצוף שלי. דחפתי שני אצבעות לתוך הכוס שלה וליקקתי את הדגדגן. זה היה אדיר. מעולם לא עשיתי סקס עם ערביות, והאמת היא שזה בכלל לא שונה, אבל התרגשתי כמו אחד שעושה את זה בפעם הראשונה.

הוספת תגובה
RSS Feed