יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

פעם ראשונה במקלחת

24.06.2015 (10:23)
לא יודע איך זה קרה, אבל יצא שבפעם הראשונה שעשיתי סקס במקלחת עם חברה שלי זה היה 5 שנים במתחילת הקשר.

לא יודע איך זה קרה, אבל אני וחברה שלי ביחד כבר כמעט 5 שנים ועדיין לא עשינו מעולם סקס במקלחת. אתם קולטים? אף אחד מעולם לא העלה את הרעיון. למעשה, מעולם לא הזדיינתי במקלחת. ראיתי המון סרטי לסביות במקלחת באתרים כמו xnxx וחלמתי אפילו אל אורגיות באמבטיה, אבל בעצמי, מעולם לא יזמתי את זה. כל זה עמד להשתנות באותו ערב.

כאשר שירן נכנסה למקלחת, פתחתי את הדלת לכדי חריץ ואמרתי. "שמעתי שאת מזמינה אותי להתקלח..."

 

"חמוד אתה. ואיי, הרגע קלטתי שמעולם לא התקלחנו ביחד. איך זה קרה?"

"אין לי מושג," כעבור שנייה כבר עמדתי אתה בתוך המקלחון. היא סיבנה אותי ואחר כך סיבנתי אותה. ראיתי אותה רטובה פה ושם בים או בבריכה, אבל הפעם זה היה שונה. הזין שלי התרומם מבלי שהרגשתי את זה קורה. היא תפסה אותו והחלה להביא לי ביד. "אני באמת לא יודעת איך זה לא קרה עד היום. איך מעולם לא עשינו סקס במקלחת..."

זרם המים שטף את גופינו וגרם לעור לנצוץ. תפסתי אותה חזק והצמדתי אותה לקיר. הזין שלי נכנס לתוך הכוס שלה והיא נשענה על הקיר כאשר הרגליים שלה עוטפות אותי. המים ירדו עלינו. עשיתי אותה לאט אבל חזק. זה לא שאנחנו לא היינו פרועים במיטה. אנחנו כן, אבל זיון במקלחת זה משהו אחר לגמרי. היא גמרה לפני ואני אפילו לא שמתי לב שהיא גמרה כי הייתי כל-כך שקוע באותה רגע. היא החליקה מהקיר וירדה על הברכיים. עכשיו הזין שלי היה בתוך הפה שלה. הזין הרטוב שלי. זרם המים ירד על הזין שלי. היא מצצה לי וזה הרגיש כמו מציצה כפולה וחמה.

"איך לא עשינו את זה קודם?" שאלתי אותה כאשר שכבנו שנינו על המיטה לחים ועטופים במגבת.

 

"ככה זה כששוקעים יותר מידי בעבודה. אתה יודע מה בא לי בדירה הבאה? לא מקלחת. אמבטיה, זה אפילו יותר סקסי. אתה לא חושב ככה?"

"צודקת". אמרתי אבל בראש שלי היו מחשבות אחרות. חלמתי איך אני עושה אורגיות אתה ועם עוד 3 לסביות במקלחת. אתם יודעים - עם האוכל בא התיאבון.

הוספת תגובה
RSS Feed