יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

לסביות או לא להיות

23.06.2015 (02:58)
הגשנתי את אחת הפנטזיות הגדולות שלי. לשכב עם 3 לסביות.

הלב שלי דפק וכמעט שהעיף את החולצה ממני. עמדתי להגשים חלום. לשכב עם 3 לסביות. איך הגעתי למצב הזה? קודם כל דרך סרטי פורנו באתר x-nxx הייתי צופה בעיקר בסרטי לסביות. הכי אהבתי את הסרטים של הלסביות שנעמדות בשורה, מבליטות את התחת ונותנות לבחור לעבור על כולם. אתם לא יודעים עד כמה זה היה קשה למצוא 3 לסביות שיסכימו שאזיין אותן. למעשה הם היו דו מניות. ברונתית אחת, ג'ינג'ית ובלונדינית. במשך שנה חיזרתי אחר כל אחת מהן עד שהצעתי להם לעשות את זה ביחד. הן נדלקו על הנושא ובעיקר אחת על השנייה.

 

פתחתי את הדלת והן היו שם על ארבע, על המיטה. מסודרות יפה כמו חיילות. אחת אמרה לי בסוף הזיון שהיא לא האמינה שזה ידליק אותה עד כדי כך. לכל אחת היה גוף מושלם, כל-כך משולם שאפילו לא הייתה עלי נקודת חן. התפשטתי. בלעתי את רוקי ופחדתי שאגמור מהר מידי כי הריגוש היה כל-כך גדול עד שהרגשתי מחנק בגרוני. הם נענעו את הישבנים שלהן. הלכתי לפי הסדר. נעמדתי בצד שמאל מאחורי הג'ינג'ית השמאלית. בינתיים הבלונדינית והברונטית התנשקו. הכנסתי את הזין שלי לתוך הכוס שלה. היא נשכה את שפתה וגנחה. שלחתי את היד שלי לכיוון הבחורה שהייתה באמצע והכנסתי 2 אצבעות לתוך הכוס שלה. זה היה מדהים, מעולם לא התרגשתי ככה. אחרי כמה דקות. זזתי אחורה והכנסתי את הזין שלי לתוך הכוס של האמצעית ואת היד שלי לכיוון הדגדגן של הימנית. הבחורה השמאלית, אמרה, "אל תשכח אותי!". היא התחננה לזין שלי וזה עוד יותר הגביר את הריגוש.

 

לסביות ישראלית בעירום. מי צריך יותר מזה? באותו הרגע הבנתי שהגשמתי את הפנטזיה ושצריך לגמור את זה יפה. רציתי לגמור לשלושתן בפה. הן ירדו על הברכיים, וכל אחת נתנה לי 2 מציצות בלופ. זה הרגיש כמו להיות בפעם הראשונה בלונה פארק. לאחר סבב כזה, ביקשתי שהן ילקקו לי ביחד. עד שלא הרגשתם 3 לשונות מלקקות את הזין שלכם במקביל, לא הרגשתם באמת אורגזמה בימיכם. אני עדיין בשוק שהגשמתי את החלום.

הוספת תגובה
RSS Feed