יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

ארוכת הרגליים מברלין

22.06.2015 (02:48)
אני ואשתי לא נאמנים אחד לשני -  וזה ממש משפר את הזוגיות שלנו.

זה קרה בברלין. נסעתי לחופשת עסקים קצרה והשארתי את אשתי עם הילדים בבית. אני ואפרת חיים במערכת יחסים פתוחה. כל אחד יכול לשכב אם מי שהוא רוצה כל עוד הוא מודיע על כך האחד לשניה ועושה את זה מחוץ לבית המשותף. לפני שטסתי אמרתי לאפרת שאני כנראה אשכב אם קולגה מגרמניה. קראו לה גרטשן והיא הייתה כל מה שאשתי לא מבחינה פיזית. היה לי פטיש לרגליים ארוכות. הגובה של גרטשן היה 1.85. הייתה שמועה עליה שהיא הייתה פעם כוכבת פורנו לפני שהפכה להיות מנכ"לית בית תוכנה מהמובילות בגרמניה.

 

לא הצלחתי להוריד את העיניים מהרגליים עטופות הגרביונים שלה כאשר ישבנו על כוסית ויסקי בבית בירה הכי מפורסם בברלין. כבר היינו אחרי בירה אחת אבל החלטנו לחזק את זה בוויסקי. היו לה ירכיים גדולות. לא שמנות, פשוט גדולות, בשרניות ועסיסיות כמו ירכיים שצריכות להיות לאישה אמתית מבחינתי. אולי במאת היא הייתה כוכבת פורנו, אי אפשר לדעת וזה לא היה באמת משנה לי. אחרי עוד כוסית ויסקי, הזמנו מונית ונסענו לחדר שלי במלון. שם קרעתי ממנה את הגרביונים וליקקתי את כך רגלה השמאלית.

 

השדיים שלה הסתירו את החיוך המקסים שלה. האודם בער על השפתיים שלה. אהבתי איך שהיא הייתה מוצצת לי ומשאירה סימני אודם על הזין שלי. למעשה אהבתי שהאודם שלה היה נמרח על כוסות בירה, מפיות ואפילו פילטרים של סיגריות. אחרי שירדתי לה, והיא כמעט קרעה את הסדין בזמן האורגזמה, הזין שלי היה בתוך הפה שלה. השפתיים הלוהטות שלה נסגרו עליו. היא חידשה את הליפסטיק לפני שהיא ירדה לי כי היא ידעה כמה אני אוהב את זה. היא ידעה כמה אני אוהב סקס שמשאיר סימנים. לפעמים הייתי מבקש ממנה להשאיר את הסימנים על צווארון החולצה שלי. כך הייתי חוזר לאשתי והיינו כאילו רבים על בגידה. כן, אנחנו קצת מוזרים בקטע הזה, אבל היי, כל מה שמגביר את ההנאה במיטה ולא פוגע באחרים - זה טוב. לא? תנסו את זה - אתם תבינו על מה אני מדבר.

הוספת תגובה
RSS Feed