יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס חייתי

21.06.2015 (03:02)
מעולם לא שכבתי איתה במיטה, רק במקומות ציבוריים ולא היו לי תכניות לשנות את זה.

אני ורויטל אהבנו לעשות את זה רק במקומות ציבוריים. למעשה מעולם לא עשינו סקס במיטה. למעשה אני זוכר שבפעם היחידה שניסנו אפילו לא עמד לי. כנראה שכשמתרגלים להזדיין רק במקומות ציבוריים, אי אפשר לחזור אחורה. אני זוכר את הזיון הראשון שלנו, זה היה יכול להיות בקלות סרט פורנו ישראלי ב xnxx. זה קרה על גג הבניין שלה. היא גרה אז עם ההורים, אבל הם היו רוב הזמן בבית. עלינו על הגג והתחלנו להתמזמז. כל אחד היה יכול לעלות באותו הרגע למקום, וזה מה שריגש אותנו.

 

הפשלתי את השמלה שלה, הורדתי את התחתונים, ודחפתי את הזין שלי לתוך הכוס שלה מאחור, תוך כדי שהיא נשענת על מעקה הגג. הנוף של תל-אביב נראה יפה מאוד מאותו מקום. זאת הייתה שעת שקיעה ואם מישהו מתצפת עלינו בגג גבוהה יותר, יש מצב שנצא את עצמנו ביוטיוב עוד כמה ימים. אבל שום דבר לא קרה, הריגוש היה אדיר, למעשה כשגמרתי לתוכה, מעולם לא הרגשתי כזאת עוצמה בסקס. זה היה אדיר.

 

שבוע לאחר מכן החלטנו לשחזר את זה על גג הבניין שלי. זה היה פחות מרגש כי זה היה דומה. אז החלטנו ללכת למקום אחר. נסענו לספארי, שם ליד כלוב קופי הלמור, מצאנו שיח. נכנסו מאחוריו ושוב עשינו את זה בדוגי סטייל כמו חיות. אחד הקופים הביט בנו, עצר לדקה, ואז המשיך הלאה. השיח זז, ומישהו הבחין בתזוזה אבל לא הכך לחקור במה מדובר. היא גנחה, שמתי יד על הפה שלה כדי שאף אחד לא ישמע. פעימות הלב שלי דפקו כמו מכונת ירייה. התקרבתי לגמירה ושמעתי צעדים מאחורי, התכופפנו עוד יותר, עכשיו היא כבר שכבה על הבטנה על האדמה, ואני המשכתי לעשות אותה מאחור. היא הביטה בי ונשכה את השפה העליונה שלה. תזיין אותי חזק יותר היא אמרה ונישקה אותי חזק. לחצתי חזק וגמרתי לתוכה, זאת הייתה הגמירה הכי ארוכה בחיים שלי, או ככה לפחות נדמה לי. המשכנו לשכב שם עוד עשר דקות, מנשפים ומקווים שאף אחד לא שמע אותנו.

הוספת תגובה
RSS Feed