יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

פעם ראשונה באתר מצלמות סקס

18.06.2015 (01:56)
רציתי משהו חדש ומרגש. אז נכנסתי לאתר מצלמות סקס.

השתעממתי בטירוף באותו הלילה. אז החלטתי להיכנס לאתר של מצלמות סקס במקום לאתר רגיל של פורנו. באתר הראשון שנכנסתי אליו, רוב הבנות היו עם מסכות. אני רציתי אחת אמיתית שלא מתביישת להראות את הפנים שלה. קראו לי ריקי, והיא הייתה בלונדינית, עם חזה גדול וירכיים של ג'ניפר לופז.

סקס ישראלי וירטואלי בעברית. זה משהו שלא ניסיתי מעולם. עמד לי עוד לפני שבכלל קרה משהו.

"היי, מותק." ריקי אמרה. איך אני יכולה לפנק אותך?"

 

לא ידעתי איך להתנהג ומה עושים בכלל. התביישתי לשאול אז אמרתי: "אני רוצה שתעשי מה שבא לך איתי..."

"אוקיי," היא אמרה. "אז קבל-"

היא החלה לגעת בעצמה. תחילה היא הורידה את החזיה ולאט לאט וחיבקה את עצמה כך שכל מה שראיתי זה סיידבוב. לאחר מכן היא הסתובבה עם הגב, אלי, הורידה את התחתונים, וחשפה את התחת שלה. היא המשיכה ללטף את עצמה ואז אמרה. אני רוצה למצוץ לך. היא לקחה דילדו ומצצה אותו. אני הבאתי ביד בדיוק באותו הקצב. דמיינתי את השפתיים שלה נסגרות על הזין שלי ואת הלשון שלה נוגעת לא נוגעת בו.

 

האם לגמור עכשיו?

האם לשמור את זה למאוחר יותר?

לא ידעתי מה לעשות. היא החלה לגנוח ואני כבר הייתי קרוב לגמירה. אני מכיר את עצמי. ברגע שאני גומר אני מאבד עניין והולך. אז הפסקתי. נשענתי לאחור מבלי לגעת בעצמי ודמיינתי איך הזין שלי נכנס לפה שלה.

עכשיו היא הסתובבה עם התחת אלי, ועשתה כאילו היא מתיישבת על הזין שלי. זה הזכיר לי איזה סרט ב xnxx שאהבתי נורא לחזור אליו.

חזרתי לגעת בעצמי ועכשיו ידעתי שזה הזמן לגמור. אבל בכל זאת לקחתי את הזמן לאט. היא גנחה ושוב הגירוי גדל. הנמכתי את הווליום כדי שזה ישפיע אלי פחות. איזה ירכיים היו לה. איזה תחת. היא הייתה בחורה מדהימה. גמרתי מבלי ששמתי לב. אתם מכירים את זה? קרה לכם פעם, שזה פשוט יוצא ואז אתם עוד הפעם צריכים להביא ביד כדי באמת לגמור. היא מדהימה.

הוספת תגובה
RSS Feed