יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

איך השכבתי את הבת של החברה של אימא שלי

17.06.2015 (01:52)
השתעממתי. אז הלכתי על משהו לא הכי קונבנציונלי.

סקס רגיל הפסיק לעניין אותי. אני מתכוון לסטוצים או חברה. אני חייב שיהיה איזה קשר מפוקפק או משהו קצת אסור או חסר טאקט. הפעם התבייתי על דינה. הבת של החברה כי טובה של אימא שלי. היא תמיד מגיעה עם אימא שלה לכל מקום, גם כשהם מבקרים את ההורים שלי. הם תכננו לבקר את אימא שלי בסוף השבוע. שמעתי על כך ותזמנתי את הביקור שלי גם לאותו יום. דינה חזרה לא מזמן מהטיול להודו. אין לה חבר. ולפי מה ששמעתי רוב הזמן היא שהתה באיזה אשרם. אז תכננתי לפלרטט איתה בתקווה שזה יוביל לזיון אי שם בעתיד. אם יהיה לי מזל היא בטח לא הזדיינה איזה חצי שנה לפחות.

 

בזמן שאימא שלי ושלה דיברו בגינה, אני והיא ישבנו בחדר שלי והעברנו ערוצים. היא הייתה גבוהה ממני בחצי ראש. דקה כמו סיכה ובעלת רגליים ארוכות. בדיוק מה שאהבתי. הייתי גדול ממנה בשנה אחת בלבד. אצבעות הידיים שלנו נפגשו ככל אחד ניסה לקחת את השלט. הבטנו זה לזו בעיניים. היא ליקקה את השפה העליונה שלה והתחלנו להתנשק. הצטמררתי. מה יקרה אם האימהות שלנו יגדלו שהילדים שלהם עומדים להזדיין?

 

קמתי ונעלתי את הדלת ובמקביל האזנתי על מה הן מדברות. היא החלה להתפשט. אהבתי את הגוף הדק שלה, היא נעמדה, אני התפשטתי והתחבקנו. הרמתי אותה והצמדתי אותה על הקיר. נישקתי את צווארה, בדקתי אם היא רטובה מלמטה. היא הייתה רטובה ועוד איך רטובה. בלי שום פור פליי.

 

הכנסתי את הזין שלי עמוק פנימה. היא נשכה את השפה התחתונה שלה. נעתי קדימה ואחורה והיא שרטה את הגב שלי. שמעתי את אימא שלה מתקרב לכיוון הדלת, מחפשת את השירותים.

"שמאלה ואחר כך ימינה..." שמעתי את אימא שלי מסבירה לה. "את אף פעם לא זוכרת, הא?"

שמתי יד על הפה של דינה, כדי שלא ישמעו אותה למרות שהיא לא גנחה. הגברתי את הקצב כאשר שמעתי את הצעדים של אימא שלה מתקרים לשירותים. ואז הורדתי את דינה לרצפה, הרמתי את הרגליים שלה כך שהם היו על הגב שלי וגמרתי לתוכה.

 
 
לצפייה בסרטים לחצו כאן 
הוספת תגובה
RSS Feed