יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

מבוא לתורת החפוז

16.06.2015 (03:10)
היא נדלקה עלי וההצעה לחפוז לא אחרה לבוא.

היא הביטה בי מוקסמת. לא יכולה להזיז ממני את העיניים ואז הפה שלה נפער. כך המרק נתקעה בין הצלחת לפה. היא הייתה לבושה בפשטות. מכנס טרנינג וחולצה רגילה. השער היה כמעט ולא מסורק. קראו לה ריקי, והיא הייתה הבחורה הכי רגילה ופשוטה שפגשתי בחיי. כך היא נדלקה עלי במזנון. גם אני הייתי כזה פשוט. היא נעצה בי עיניים. שבוע לאחר מכן, היא נכנסה לאחד השיעורים שלקחתי בהיסטוריה של האמנות והתיישבה לידי. זאת הייתה כמו סצנה מסרט סקס ב xnxx. הרגל שלה התחככה בי כאילו בטעות. "אופס", היא אמרה. "אני ממש מצטערת".

אני ידעתי שהיא דלוקה עלי. היא הייתה מסמיקה בכל פעם שהביטה בי. השיעור רק התחיל. התכתבו בפייסבוק מלפטופ ללפטופ. היא הייתה מוזנחת אבל חרמנית בטרוף.

 

"אני הולכת לשירותים." היא כתבה. "בעוד 5 דקות אם אתה לא בא, אבין שאתה לא מעוניין..."

אלה היו חמש הדקות ארוכות בחיים שלי. הם עברו כמו נצח. כשהם נגמרו טסתי לשירותי הנשים כמו טיל. היא הייתה שם בתא הכי רחוק. כשפתחתי אותו היא כבר הייתה ערומה. היא ישבה על רגליה המקופלות. היא משכה אותי פנימה. שערה היה מפוזר על הכתפיים שלה. היא שלפה את הזין שלי מהמכנסיים, נעמדה והכניסה בתנועה אחת חדה את כולו לתוך חור התחת שלה שכבר היה רפוי. מדהים. היא ידעה בדיוק מה היא רצה. ואני? זאת הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מישהי בתחת ועוד אחת שהרפתה את פי הטבעת לפני הסקס.

 

עשיתי אותה חזק בתחת. היא גנחה בשקט. איזה סרט פורנו איכותי אפשר היה לעשות מזה. תגמור בתוך התחת שלי. היא לחשה לי. חזק בתחת שלי והחלה להניע את האגן מצד לצד. גמרתי בפנים וחיבקתי אותה. התנשפתי כאילו רצתי מרתון. התיישבתי על האסלה. היא נעמדה על הברכיים שלי, כמו איזה לוליינית והתיישבה על הפנים שלי. למרבה הפלא, הכוס שלה הריח נפלא. ליקקתי לה את הדגדגן, היא הניע אותו גם על הלשון שלי. היא גמרה עוד יותר מהר ממני. היא התלבשה מהר ויצאה מהשירותים. הספקתי לראות את החיוך שלה במראה. זה היה אחלה מבוא לתורת החפוז.

הוספת תגובה
RSS Feed