יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

להתעורר לזיון

15.06.2015 (12:12)
לא יודע איך זה קורה, אבל התעוררתי כאשר בחורה עירומה עלי.

להתעורר לזיון

התעוררתי באמצע הלילה כאשר השדיים שלה מתחככים באף שלי. "נעים לך?" היא אמרה לי. לא הבנתי איפה אני. הייתי כל-כך שיכור עד כדי כך אתמול שהזיכרון שלי נדפק. אבל היי, בחורה ערומה במיטה שלי. מה רע? היה לה ריח נעים. החדר היה חשוך. האור נפל על השדיים שלה אבל לא הצלחתי לראות את פנייה. הרגשתי כאילו התעוררתי לתוך סרט סקס ישראלי. הבנתי שגם אני ערום. הזין שלי נעמד והיא התלבשה עלי. הכוס החם שלה עטף אותו. עכשיו יכולתי לראות את פנייה. אוי...זאת בת הדודה של החבר הכי טוב שלי. איך זה קרה?

אתם יודעם מה. לא אכפת לי. עוד מעט אזכר. בינתיים אהנה מהרגע. היא עלה וירדה עלי. היא נשענה אחורה וגנחה. הרגשתי כמו ב"אינסטינקט בסיסי". היא נשכה את השפה התחתונה שלה, ושלחה יד כדי לעסות את הדגדגן שלה. אתם יודעים רוב הבנות לא גומרות וגינאלית, אבל כשאת מנסה לגרום לעצמך לגמור כשכבר יש לך זין בתוך הכוס, זה יכול קצת לפגוע באגו של הגבר שעליו את רוכבת. אבל לא היה אכפת.

 

הבזק זיכרון חלף במוחי.

נזכרתי שאני וחבר שלי הלכנו למסיבה שלה בבית. מסיבת השחרור שלה. הבאנו המון אלכוהול וכולם שתו עד שנפלו מהרגליים.

"אהההה...." היא גמרה וצנחה עלי. "תשמע בחיים לא עשיתי 5 סיבובים בלילה אחד עם מישהו. אתה בטוח שאתה אנושי?"

"5 סיבובים?!?"

"מה אתה משחק אותה צנוע..."

 

בחיים לא עשיתי יותר משלושה. אני מבטיח לכם. איך קרה שעשיתי עוד שניים. אתם יודעים מה הכי מעצבן. שאני לא זוכר שגרמתי באף אחד מהם. אני לא זוכר אף אחד מהם בכלל. בחיים לא קרה לי דבר כזה והייתי שיכור לא מעט פעמים. אווו...הינה עוד הבזק זיכרון...עכשיו אני נזכר. עשיתי אותה כשהיא נשענת על הכיור. עשיתי אותה מאחור. נזכרתי באותו ערב שתכננתי לעשות סקס מהסרטים ואני לא מתכוון לסרט פורנו, אלא לשחזר סצנות מסרטים הוליוודים. הקטע עם הכיור היה מאיזה סרט עם קווין ספייסי, אבל עכשיו אני לא מצליח להיזכר. עוד מעט זה יבוא. הזיכרון יחזור אלי ואתו כל הפעמים שגמרתי.

הוספת תגובה
RSS Feed