יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

משחקי שליטה

14.06.2015 (09:57)
היא הייתה בחורה חזקה ואהבתי את השליטה שהייתה לה עלי.

 

יש לי פטיש לנשים חזקות. לא, אני לא מתכוון ללסביות. אני פשוט נמשך לביטחון העצמי שלהן לא רק בחיי היום יום, אלא גם ואפילו בעיקר כאשר אני עושה סקס איתן. זה מלהיב אותי. לרוב הגברים זה פוגע בביטחון העצמי. הם לא אוהבים להיות חסרי שליטה מול הנשים. אבל אני -  אני דווקא הפוך מזה.

 

דלת הפעמון צלצלה. לדירה נכנסה ריקי. היא עובדת בתור נהגת משאית בחברת משקעות ידועה. סוחבת ארגזים כל היום. כמה שהיא יפה ככה היא חזקה. היא נכנסה לדירה וניגשנו ישר לעניינים. בלי בולשיט. לפעמים הייתי מרגיש כאילו מדובר בסרט פורנו ישראלי אתה. היא אהבה לשלוט ואני אהבתי להיות נשלט וזה לא היה קשור בכלל לסאדו מאזו. זה לא היה הקטע שלנו.

 

היא זרקה אותי על המיטה. התפשטה ואז הפשיטה אותי. הזין שלי עמק כמו תורן של יאכטה. היא לקחה את הציצים שלה ושמה אותו ביניהם. היא עשתה לי פרפר מלמעלה. היא נעצה בי עיניים. היא לא חייכה. אהבתי אותה ככה קשוחה. היה לה שיער שחור יפה. עיניים גדולות וחדות ושדיים שכל אחד מהם היה כמו כדור פורח. אחרי הפרפר. היא ביקשה ממני לקום וירדה על ארבע על הרצפה. היא אהבה לקבל בתחת. היא אהבה את זה חזק וכואב. עשינו את זה עם קונדום בתוספת חומר סיכה כדי שאפשר יהיה לעשות את זה חזק וכואב אבל לא יותר מידי. עשיתי אותה חזק בתחת. היא גנחה כמו אריה. השתדלתי שלא לגמור כי רציתי עוד ועוד מתוך החוויה הזאת. בעצם, כשאני חושב על זה, אני לא בטוח מי שולט במי.

 

אחרי חמש דקות היא התהפכה והרימה רגליים לצדדים בשפגט. עשיתי אותה בכוס עכשיו. היא הייתה בין הנשים הנדירות האלה שגומרות מחדירה. אחרי שהיא גמרה היא לקחה אותי לשירותים ושם ירדה לי בכזאת אינטנסיביות עד שנאלצתי לתפוס את הקירות כאילו אני בספינה בלב ים. אני רוצה לעשות את זה אתך במשאית. רציתי למור לה. אבל זה כבר יהיה לקחת שליטה. והיא לא רוצה שאשלוט. אני לא רוצה לשלוט בעצמי.

הוספת תגובה
RSS Feed