יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

מציצה בדרך לאילת

11.06.2015 (12:00)
לקחתי את עצמי ונסעתי לאילת. בדרך פגשתי טרמפיסטית שהפתיעה אותי.

בחמש בערב החלטתי לנסוע בספונטניות לאילת. לא יודע למה. פשוט התחשק לי לצאת מהבית שלי ברמת גן ולנסוע. אני אדם אימפולסיבי. כשאני מרגיש שיש לי צורך לעשות משהו אני עושה אותו. ליד באר שבע השתעממתי נורא. שכחתי לקחת את הדיסקים וברדיו לא היה שום דבר מעניין. אז החלטתי לחפש איזו טרמפיסטית להעביר אתה את הזמן. מי יודע, אולי יצא לי איזה סקס בסוף הטיול הזה.

ליד צומת טללים, עצרתי לקצינה שהייתה בדרך לשיזפון. "אין בעיה...אני יכול לנוסע דרך שיזפון. זה לא באמת משנה..." אמרתי לה כשהיא שאלה אם זה לא מפריע לי. היא הייתה יפה. בלונדינית, עם עיניים ירוקות ותחת שעושה חשק לנגוס בו. בשבילה הייתי נוסע לאילת דרך קריית שמונה. בכל מקרה, היא הייתה אשת שיחה מעניינת. דיברנו על לא מעט דברים עד שחשתי את היד שלה על היד שלי בזמן שהעברתי הילוך.

 

"אני רוצה לעשות משהו..." היא אמרה. תזרום איתי?"

"סבבה".

הוא פתחה את רוכסן הג'ינס שלי, אספה את סערה ולקחה את הזין שלי לתוך הפה שלה. הייתי המוך. עברה איזו דקה ארוכה עד שהזין שלי נעמד. אבל הוא נעמד. הינה. אני מגשים פנטסיה שראיתי רק בסרטי פונו ב xnxx או את הגרסה העדינה בסרטים הוליוודים, ועכשיו זה קורה לי. היא ידעה למצוץ. ועוד איך היא ידעה למצוץ. פעם ביקשתי מחברה שלי שתמצוץ לי תוך כדי נהיגה, אבל היא החלה לחפור לי עד כמה זה לא בטיחותי ומסוכן.

 

היא מצצה לאט כדי לא לגרום לי לגמור מהר. מידי פעם היא הביאה לי ביד וליטפה את הביצים. היא עשתה קולות חמודים של יניקה. כשהתקרבתי לגמור, לפתע נתקפתי בפחד מה עם היא לא אוהבת שגורמים לה בפה. לאן אגמור. אבל הסתבר שהיא שמחה לבלוע כל טיפה. גמרתי כשאני לוחץ על ההגה וגונח. זה היה נפלא. בחיים לא חשבתי שדבר כזה יכול לקרות ועוד מבלי שאבקש. האמת לא ציפיתי ליותר מניסיון כושל להוציא ממנה מספר שיום אחד יוביל לסטוץ. אבל זה היה מעבר למה שדמיינתי.

הוספת תגובה
RSS Feed