יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

רות עבור

10.06.2015 (08:23)
רות, המזכירה של המפעל, נשארה לעבוד שעות נוספות באותו היום.

זה קרה במהלך עוד משמרת לילה במפעל. רות, המזכירה, עבדה עד מאוחר. המפעל התרוקן מאנשים ונשארנו רק שנינו. היא הייתה ב 42 ואני שבוע אחרי השחרור שלי מהצבא. תמיד נמשכתי לנשים בוגרות ועוד יותר לנשואות. סקס עם נשואות תמיד עשה לי את זה. זה לא מה שהן עושות זה איך שהן עושות ואיך שזה מרגיש. היא נגשה לבוטקה שלי כדי להגיד לי שלום. "היה היום יום קשה במיוחד." היא אמרה, "ואין לי כח לנוסע הביתה...אני גמורה..."

"יש לי קפה שחור פה. רוצה לשתות?"

 

היא התיישבה לידי. היה חם מאוד והמזגן בבוטקה בקושי עבד. לא הצלחתי להפסיק להביט דרך המחשוף שלה. "אני רואה שאתה אוהב את מה שאתה רואה". היא אמרה ואז מבלי לשאול פשוט הורידה את החולצה ונשארה בחזייה. "עכשיו תורך." היא אמרה. הורדתי את החולצה. היא הורידה את הג'ינס. הורדתי את התחתונים. היא הורידה את החזיה. הורדתי את הנעליים והגבריים. היא הורידה את התחתונים. לא הייתה מצלמת אבטחה בבוטקה, וזה היה המקום היחיד שהיינו יכולים לעשות את זה.

 

"אני לא צריכה קפה שחור," היא אמרה וירדה על הברכיים. "אני צריכה זין". הזין שלי היה בפה שלה. עכשיו כבר לא הבטתי לה בשדיים, אלא בטבעת הנישואין שלה. וזה הוסיף המון לריגוש. היית מחפש פעם סרטי פורנו של נשואות עם דגש על הטבעת. היה קשה מאוד למצוא. היא מצצה בצורה מושלמת. וכשהיא השתמשה ביד, וכהטבעת נגעה בזין שלי הצטמררתי. באותה הרגע דמיינתי את בעלה נכנס לבוטקה ומתעלף. לא יודע למה דמיינתי את זה, אבל זה קרה. יש משהו מושך בדבר אסור. באיסור לבגוד. באיסור לשכב עם אישה נשואה. זה ריגש אותי הפעם אפילו יותר מהפעם ההיא ששכבתי אם האימא של החבר הכי טוב שלי.

 

גמרתי לה בתוך הפה. ועכשיו היה תורי לרדת לה. היה חם בין הרגליים שלה, אבל היה גם שווה. הלכתי ישר על הדגדגן. היא הייתה רטובה. הלשון שלי נעה בתנועות סיבוביות. עשיתי שם עבודה שהייתה יכולה להספיק לסרט פורנו ישראלי ב xnxx.

הוספת תגובה
RSS Feed