יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

פנטזיה במילואים

09.06.2015 (06:00)
היה נורא משעמם במילואים. אז לא נותר לי אלה לדמיין. עד ש...

פנטזיה במילואים

עוד תרגיל מילואים במדבר ואני שוב חרמן. הפעם אני חרמן על נהגת ההמרים של הגדוד. כמה שהכלי כבד ככה היא עדינה ושברירית. יש לה עיניים כחולות מיימיות, שיער שחור עדין ועור לבן חיוור. אבל היא יודעת, ועוד איך יודעת לנהוג על האמר. היה לי בראש תסריט די טוב, אפילו יותר טוב מסרט סקס או פורנו ישראלי. משהו ברמה של "אהבה בשחקים". שכבתי באוהל באותו היום, היה חם כמו בבית השחי של השטן, ולא נותר לי דבר מלבד לפנטז.

 

דמיינתי את זה קורה לפני השקיעה. דמיינתי איך היא נכנסת לאוהל בטעות ואז אני אומר לה. "איריס, מזמן לא ראיתי אותך. רוצה לשתות?" היא שתתה מבקבוק הקולה שלי. היה לה צוואר ארוך וענוג. היא נגבה את השפתיים לאחר שסיימה לשתות והביטה בי מוקסמת. "אתה יודע מה, " אמרה. "לא ידעתי שאתה כזה חתיך". הייתי לבוש בגופיית סבא ומכנסי ב. היא לחצה על שריר הכתף שלי, קמה, לקחה את ידי ויצאנו החוצה.

 

השמש בדיוק החלה לשקוע בנופו של המדבר האינסופי. השמיים נצבעו בצבע אדמדם. היא חיבקה אותי ואז נשקה. הידיים שלה תפסו את התחת שלי. התחלתי להפשיט אותה. הקפצתי אותה למצב ישיבה על ההאמר. הורדתי את החולצה ואז את החזיה שלה. היא הייתה מושלמת. כל כך עדינה ושברירית. מצצתי את הפטמה השמאלית שלה ואחר כך את הימנית. הורדתי לה את הנעליים ואז את המכנסיים והתחתונים. קברתי את פני בתוך הכוס החם שלה. היא גנחה ונשענה לאחור. הרגליים שלה היו על הגב שלי עכשיו והידיים תפסו חזק את שערי. איזה מתוק היה הכוס שלה. תענוג. ליקקתי אותו מבפנים ואז מצצתי את הדגדגן והנעתי את הלשון עליו בתנועות סיבובית. היא גמרה.

 

אחרי שהתאוששה היא קפצה ונשענה על האמר תוך כדי שהיא מבליטה את התחת שלה. השמש המשיכה לשקוע ואני עשיתי אותה חזק מאחור. הזין שלי נכנס עמוק לתוך הכוס שלה והיא עמדה לגמור שוב. ואני, אני לא רציתי לגמור אני-

"היי... אני קוראת לך כבר פעם שלישית ואתה לא עונה. אפשר להיכנס לאוהל שלך רגע?," נשמע קול והעיר אותה מהחלום בהקיץ.

"כן..." אמרתי. נחשו מי זאת הייתה?

הוספת תגובה
RSS Feed