יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

דחיית סיפוקים באמצע הלילה 2

08.06.2015 (09:25)
היא חזרה כמו שהבטיחה אבל האם זה גם נגמר כמו שהבטיחה?

תקציר הפרק הקודם: באמצע עוד משמרת בחנות של תחנת דלק באמצע הלילה, הגיע ברונטית מדהימה. היא מצצה לי במחסן אבל רגע לפני שגמרתי היא נסוגה כשהיא משאירה אותה עם כאב ביצים. היא אמרה רמזה שאם לא אעשה סקס או אאונן עד מחר בלילה, אולי היא תבוא שוב לגמור את מה שהתחילה.

הלילה הזה הגיע: בשלוש לפנות בוקר, לאחר שצפיתי בעוד סרט סקס ישראלי, והבנתי שכאב הביצים שלי רק הולך ומתגבר, כבר עמדתי להתפוצץ. ואז רגע לפני שהתייאשתי והלכתי לשירותים, דלת הזכוכית נפתחה והיא נכנסה בצעד קל, כמו רוח רפאים, כשהיא לבושה בחצאית מיני. היא חייכה ואמרה: "רואים עליך שהייתה לה סבלנות...בוא...נמשיך".

ושוב מצאתי את עצמי במחסן החנות. הפעם פחדתי לגמור מהר כי הייתי מגורה וחסר סבלנות ואז היא אמרה. "אני חושב שאנחנו צריכים להתאזן..."

"למה את מתכוונת?"

 

היא התיישבה על השולחן במחסן, הורידה את התחתונים ומשכה את השמלה למעלה. הבנתי בדיוק מה אני צריך לעשות. כעת הלשון שלי הייתה בתוך הכוס שלה. היא נכנסה ויצאה ועברה מסביבו. ידעתי שאסור לי ללכת ישר לדגדגן. דחיינית סיפוקים לא תאהב לגמור מהר. היא ליטפה את הראש שלי בזמן שנישקתי צרפתית את הכוס שלה. אחרי 7 דקות בערך, הרגשתי שאפשר עכשיו ללכת על כל הקופה. ליקקתי את הדגדגן שלה ומצצתי אותו. היא גנחה, הגניחות שלה הלכו והתגברו והיא תפסה את הראש שלי חזק יותר. כשהיא הצמידה את הרגליים לראש שלי, ידעתי שהיא הולכת לגמור, ואז כאילו באינסטינקט זזתי לאחור.

 

"יש! ידעתי שאפשר לסמוך עליך!" היא אמרה, לבשה את התחתונים ויצאה מהמחסן.

"אבל רגע. מה איתי? הביצים שלי בגודל כדור פורח עכשיו..."

"עכשיו אנחנו מאוזנים. מחר, אם תמשיך להיות ילד טוב, מבטיחה לה שאתה תגמור כמו שלא גמרת בחיים שלה. אבל אם לא תהיה ילד טוב, כל זה היה לחינם.

אני מודה שבאותו הרגע רציתי לברוח לשירותים, לאונן ולגמור עם זה. אבל כל החוויה הזאת ומה שהיא הבטיחה, גרמה לי לשנות את דעתי ברגע האחרון. האמת היא שהבנתי שאם אני רוצה לראות אותה שוב, אני חייב להתאפק.

הוספת תגובה
RSS Feed