יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

דחיית סיפוקים באמצע הלילה

07.06.2015 (05:33)
היא הופיעה באמצע הלילה ונעלה כלעומת שבאה.

עשיתי עוד משמרת לילה בחנות שבתחנת הדלק. היא לי נורא משעמם. התחנה הייתה במקום די שומם ובקושי מישהו הגיע לקנות משהו בחנות. שמעתי שהזכיין שקל לסגור את הסניף ולעבור למקום אחר. בכל מקרה, בכל לילה נהגתי לצפות בסרטי ישראליות בערום במחשב, סרטי פורנו ישראלי והמון סרטי סקס אחרים. הייתי כל-כך שקוע בסרט לסביות באותו לילה, עד שלא שמתי לב שמולי עומדת בחורה ברונטית יפה ומבקשת לשלם על קולה ובמבה.

 

העיניים הכחולות שלה הפנטו אותי. היא חייכה בביישנות ואמרה לי שאני חתיך. בחיים אף אחת לא התחילה איתי בחנות. אולי בגלל שלא היה איש בסביבה, ובגלל שהשעה הייתה 3  וחצי לפנות בוקר היא עשתה צעד. סגרתי את החנות ויצאתי לשתות אתה קולה ובמבה בחוץ. דברו כשעה עד שצאנו את עצמנו מתמזמזים.

דבר הוביל לדבר, נכנסו בחזרה לחנות. לקחתי אותה למחסן ושם היא הפשיטה אותי וירדה לי. נשענתי על הקיר והיא מצצה כשהיא לופתת חזק את פלחי הישבן שלי. היא לחצה חזק על הישבן. הזין שלי נכנס לגרון שלה עד הסוף. היא אהבה לעשות את זה. היא אהבה להשתנק. היא אהבה לראות את הרוק שלה והזרע שלי נמתח בין הזין ללשון שלה. רגע לפני שהיא הבינה שאני גומר היא נסוגה.

 

"דחית פעם סיפוק?" היא שאלה.

"את לא עושה לי את זה עכשיו..."

"ביי. היה נחמד". היא אמרה ויצאה מהחנות מבלי לומר דבר.

לא הבנתי את הקטע. הייתי על סף  גמירה אבל לא גמרתי. עמדתי שם ערום במחסן. הביצים החלו לכאוב לי ואז שמעתי אותה חוזרת ואומרת. "אם לא תגמור, אולי אבוא מחר".

"אבל איך תדעי".

"אני אדע לפי הפרצוף שלך מחר".

"ומחר נלך עד הסוף?"

"אם תחזיק עד אז מעמד..."

לקחתי את הסיכון. התלבשתי והתיישבתי בחזרה על העמדה שלי. הביצים שלי להטו מרוב כאב. רציתי להביא ביד, אבל המחשבה שהיא תבין ולא תחזור לגמור את העבודה, תרתי משמע, הפחידה אותי יותר. אתם חושבים שהיא חזרה? ואם כן, אתם חושבים שהיא נתנה לי לגמור. בקרוב תדעו את האמת.  

הוספת תגובה
RSS Feed