יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

לילה גשום על החוף

04.06.2015 (01:30)
יצאתי החוצה מצוברח לטייל בגשם, ואז פגשתי אותה

באותו לילה, יצאת מהבית אחרי עוד ריב עם אשתי. בחודש האחרון, גם כשאין על מה לריב היא תמיד תוציא איזה נושא מהמגירה. נמאס לי, במיוחד לאור העובדה שתכננתי לנו ערב רומנטי, ודקה לפני שעמדתי להפתיע אותה, היא צעקה עלי אל האופן בו אני שותף כלים. יצאתי מהבית במחשבה שזה היה אמור להיות ערב רומנטי עם לילה של סקס. אבל כנראה שזה לא יקרה. גשם החל לרדת. לי לא היה אכפת ולא הייתה לי מטריה.

 

הרחוב היה ריק, מולי ראיתי דמות מתקרבת. זאת הייתה אישה לבושה במעיל גשם. היא הייתה יחפה. לא הבנתי עם היא בוכה או שזה הגשם. הבטנו זה בזו דקה ארוכה ואז שאלתי. "הכל בסדר?" היא אמרה "לא בעלי בגד בי..." הצעתי לה לשבת איתי על החוף, הוא היה במרחק הליכה קצר משם.

 

וכך ישבנו שנינו על החוף. הגשם לא הפסיק לרדת והאמת היא שהיה חם. הרגשתי כמו בתאילנד. הייתה שם אווירה של תאילנד. ואז היא שלחה את היד שלה לפתוח את הרוכסן שלי. ליטפתי את הכתף שלה ולא עלה לשאול בדעתי מדוע היא יחפה. אולי היא תכננה ללכת לחוף מראש. מה זה משנה. השעה הייתה שלוש לפנות בוקר ולא היה איש בסביבה. הגשם התחזק ואנחנו התקרבנו לקו המים. התפשטנו ונכנסנו פנימה. זיינתי אותה על החוף. המים היו נעימים. הזין שלי נכנס ויצא מתוך הכוס שלה לאט- לאט. היא חייכה ונראה שהצלחתי לגרום לה לשכוח את הבעל הבוגד.

 

אחרי שגמרה. שכבנו על החוף. היא תפסה את הזין שלי, וליקקה אותו בעדינות. היא העבירה אותו על השפתיים שלה, ואז בלעה אותו. היא ידעה למצוץ מעולה. היא דגדגה את הביצים שלי, מצצה לי, והביאה לי ביד. הרגשתי כמו בתאילנד, אפילו יותר טוב מאשר בתאילנד. זה היה נפלא. שחכתי מאשתי לגמרי, והבנתי שאני צריך להיות בכלל במקום אחר. אם הבחורה הזאת שאין לי מושג איך קוראים לה, אבל הייתי שמח לדעת. פתחתי את פי כדי לשאול לשמה, אבל בדיוק גמרתי, והיא בלעה כל טיפה.

הוספת תגובה
RSS Feed 
1 תגובות לכתבה
1. oh my god מה אכפת לכם? (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/05/06 10:20