יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

זיון חייתי

03.06.2015 (12:33)
השתעממתי נורא אז הלכתי לבדי לספארי. כזאת מטפלת לא ראיתם בחיים שלכם.

 

אני אוהב ספונטניות. אני אוהב להיות מופתע. זה מוסיף המון לריגוש. כשהייתי נשוי הייתי מת על כך שאשתי הייתה מעירה אותי לזיון באמצע הלילה. אבל מאז שהתגרשנו, אין שום דבר מפתיע. יש לי סקס רגיל שמגיע מסטוצים. ההפתעות היחידות מגיעות הן מסרטי פורנו ישראלי. בנוסף אני גם מובטל. אתמול הלכתי לטייל בספארי. נעצרתי ליד אחד הכלובים של הקופים. לא היה אף אחד בפנים מלבד המטפלת שלהם. היא הייתה כוסית בלתי רגילה. איך בחורה כל-כך יפה נמצאת בכלוב כזה? "היי, את!" צעקתי לה. "איפה הקופים?"

"אני מנקה את הכלוב..." היא אמרה. "רוצה לעזור לי?"

"בכיף. מאיפה אני נכנס?"

"אני צוחקת!"

"אני רציני".

וכך עזרתי לה במשך שעה שלמה לנקות את הכלוב. קראו לה עינב. היא הייתה בת 23. היה לה תחת מדהים. מסתבר שהקופים הועברו לכמה ימים למקום אחר והכלוב היה ריק. כשנכנסו לאזור הפנימי של הכלוב שהיה סגור ונטול גישה למבקרים, המבטים שלנו ננעצו זה בזהו. בלהט הרגע היא דפקה לי נשיקה צרפתית שזעזעה את העולם שלי. היא החלה להפשיט אותי ואני התחלתי להפשיט אותה. היא נעה מהר, כמו פנתרה. עמדו שם עירומים היא זרקה אותי על הרצפה, והתיישבה עם בתוך הזין שלי ואז החלה להשמיע קולות של קופים ולהכות על החזקה שלה. קינקי...חשבתי לעצמי אבל זה כיף. היא הייתה אגרסיבית. עכשיו היא רכבה עלי חזק כאילו הייתה גורילה. בלי משחק מקדים בלי כלום. הכוס שלה היה לח ורחב היא עשתה אותי חזק וגמרה מהר. אבל אני לא גמרתי. הפכתי אותה והמשכתי לעשות אותה בדוגי סטייל עד שגמרתי לה על הגב. היא גנחה כמו קרנפה. זה היה בלתי רגיל.

 

התלבשתי ויצאתי משם ראשון. היא יצאה אחרי חמש דקות והתייחסה אלי כאילו לא ראתה אותי מעולם. בחיים לא פגשתי בחורה עם דחף חייתי כזה. האם זה אני? האם אני גרמתי לה לפרץ הדחף הזה, או שהיא כזאת, עושה מה שבא לה מבלי לתת דין וחשבון. מה אני מבלבל לכם את המוח. זה היה מדהים וכל מה שרציתי זה להיות עכשיו קוף בתוך הכלוב שלה.

הוספת תגובה
RSS Feed