יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הבחורה עם השמלה הכחולה

02.06.2015 (12:00)
ואז, לאחר שהרכבת יצאה מהתחנה, היא נכנסה לתא שלי.

לקחתי רכב מהולנד לבלגיה. באותה שעה היו מעט מאוד אנשים. רציתי להדליק סיגריה אבל לא הייתי במקום המיועד בכך. הייתי לחוץ מבלי לדעת למה. לאחר שהרכבת יצאה מהתחנה, נכנסה בחורה מדהימה ביופייה. בלונדינית עם עיניים ירוקות. היא לבשה חצאית מיני כחולה והשדיים שלה עמדו לפרוץ החוצה. היא הביטה בי וחייכה. אני חושש שהוא זז. באמת, כמו בפרק ההוא של סיינפלד רק עם אישה. היא נראה כמו שילוב בין דוגמנית לכוכבת סרטי פורנו. דמיינתי איך הזין שלי נכנס לה לתוך עומק הגרון.

 

בעיני רוחי ראיתי איך אני מעמיד אותה על ארבע ערומה לגמרי, מלקק את האצבע שלי ומכניס אותה לאט לחור התחת שלה. ואז כשהוא רחב מספיק, אני מכניס את כל הזין הגדול שלי פנימה כשהיא צורחת מרוב הנאה. בדמיוני, עשיתי אותה חזק מאחור בזמן שהרכבת נכנסה למנהרה. רכבתי עליה כמו על סוסת פרא. היא זזה מצד לצד כדי לעשות את זה יותר פרוע ואז גמרתי לה על הגב. היא התהפכה ולא נתנה לי לנוח. היא תפסה את הזין שלי ומצצה אותו. קולות היניקה נשמעו בכל הרכבת. היא העבירה אותה על השפתיים שלה כאילו הוא היה איזה ממתק. בדמיוני התנגן עכשיו סרט סקס ברמת xnxx.

 

הרכבת עצרה ונקטע לי החלום. היא המשיכה לשבת ולחייך לעצמה. האם לעשות את הצעד הראשון? האם יש סיכוי שאני אצליח לזיין אותה פה בקרון הריק? לעולם לא אדע. לא היה לי את האומץ להגשים את החלום. אז דמיינתי אותה מוצצת לי חזק תוך כדי שאני מציץ מהחלון. הרוח הכתה בפניי והזין שלי היה עמוק בתוך הגרון שלה. אחר כך דמיינתי אותה נשענת על הקיר ואני עושה אותה בכוס. ברגע השיא היא הרימה את הרגליים באוויר ונשענה לגמרי על הקיר. כשגרמתי לתוכה שוב הציפורניים שלה נכנסו לתוך גבי. הייתי נותן הכל בשביל לזיין אותה, אבל לא היה לי אומץ. הרכבת עצרה בתחנה שלי. ירדתי מבלי להביט לאחור בתחושה איומה של פספוס. מי יודע אולי בדרך חזרה...

הוספת תגובה
RSS Feed