יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הידידה שלא יצאת לי מהראש

01.06.2015 (04:18)
לא הצלחתי להחזיק יותר מעמד אז הימרתי על קול הקופה

כל מה שרציתי לעשות באותו רגע היא להכניס אותה למיטה ולזיין אותה. לא עמדתי בזה יותר. אני מכיר אותה מכיתה ד'. היא מדהימה. היא יפה ברמה של דוגמנית. תמיד אמרו לך, לכי לדגמן אבל היא טוענת שזה מקצוע בזוי. היא לומדת עכשיו תואר במדעי המדינה ואני רואה אותה כל יום באוניברסיטה. מתי בדיוק התחלתי להימשך אליה בטירוף כזה? אני לא יודע. אבל בזמן האחרון, אני לא מצליח להירדם מבלי לראות סרט סקס ישראלי עם בחורה שדומה לה. פורנו לפני השינה עם בלונדינית הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי השגרה שלי.

 

אז עמדתי שם בפאב. כרגיל שתינו ודיברו. היא ספרה לי על הדייט האחרון שלה שהיה עוד לוזר אני סיפרתי על איך לא הולך לי עם בחורות. היא נחמה אותי. היד שלי הייתה על הכתף שלה. מעולם לא דיברנו על זה, אבל הרגשתי שאני חייב לעשות את זה. או שאני אומר לה שאני אוהב אותה, ואז היא תאמר שהיא לא וננתק קשר. או שנהפוך לזוג. במקום זה יצא לי משפט מפגר. "אני מה-זה נמשך אליך..."

 

"אני יודעת..." היא אמרה. "אבל חשבתי שזה עבר לך... זה קרה גם לשי, אבל שכבנו ומאז הכל בסדר. עבר לו. זה קרה לפני איזה 5 שנים נראה לי..."

באותו הרגע ירד לי הלב לתחתונים והתמלאתי קנאה. שי היה ידיד טוב שלה בדיוק כמוני. גם הוא היה מאוהב בה. לפעמים היינו מדבירם על עד כמה אין לנו סיכוי אתה ועכשיו מסתבר שהוא שכב איתה? הלכתי משם, לא רציתי לראות אותה יותר, ואז חזרתי אחרי כמה מטרים ונישקתי אותה צרפתית. "אני מתה עליך, היא אמרתי לי. אבל בתור ידיד עם אופציה ליזיזות חד פעמים, רוצה?"

כשהורדתי את הבגדים ממנה בחדר השינה שלה, לא האמתי שזה קורה. היא נשכבה על המיטה ואני הכנסתי את הזין שלי לתוך הכוס שלה. בלי משחק מקדים. בלי כלום היא התביישה להביט בי בעיניים, אבל אחר כך חייכה וחיבקה אותי. הרגליים שלה עטפו את גבי, נישקתי את צווארה ולא האמתי שאני מזיין את הידידה הכי טובה שלי.

הוספת תגובה
RSS Feed