יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

אני ואימא של חברה שלי

31.05.2015 (12:29)
זה קרה אחרי שהשתחררתי מצבא. נשארתי לבד עם אימא של חברה שלי.

מאז שהייתי ילד, הייתי מאוהב במירב. החברה הכי טובה של אימא שלי. הייתי בוהה בעור פניה החלק, שערה הג'ינג'י ולא מסוגל להסיר את מבטי. ביום שבו השתחררתי מהצבא, הייתי  חרמן עד כדי כך שהייתי חייב לזיין. הרגשתי כמו כוכב סרטי סקס ישראלי וניסיתי להתחיל עם כמה בנות ברחוב. זה לא עבד. ניסיתי בעדינות, תאמינו לי.

 חזרתי הביתה וגיליתי שאימא שלי ומירב יושבות בסלון ושותות קפה. ואז הגיע הטלפון, אחרי הקטן חולה וצריך לקחת אותו מהגן. אימא שלי מהרה לצאת. היא בקשה ממני שאארח חברה למירב לשעה עד שהיא תחזור.

 

אז ניצלתי את ההזדמנות. היא הייתה בת 45. יפה וחטובה. מזגתי לעצמי בירה לכוס ושאלתי אם היא רוצה. היא לקחה את הבקבוק, שתתה אותו עד הסוף ואמרה. בוא, אני יודעת שאתה רוצה את זה, ולקחה אותי לחדר השינה של ההורים שלי. לא יאמן. לא הייתי צריך לעשות דבר. פשוט להיות אני. היא זרקה אותי על המיטה, הפשיטה אותי, התפשטה בעצמה ותפסה את הביצים שלי. כזה ליטוף לביצים לא קיבלתי מעולם. הזין שלי נעמד כמו עמוד חשמל. היא החלה למצוץ לי בצורה הפוכה. ראש הזין שלי נעלם בתוך הפה שלי והיא מצצה אותו כלפי חוץ. מלטפת את הכיפה שלי עם השפתיים שלה. זאת הייתה הרגשה שונה מהרגיל. קודם היא נעלה את השפתיים על הזין ואז מצצה החוצה. גמרתי לה בתוך הפה ואז היא ביקשה שארד לה.

 

בחיים לא שכבתי עם בחורה מעל גיל 23 ופתאום הראש שלי היה בתוך כוס של אישה. זה הרגיש כאילו עשיתי צעד אחד לתוך העולם הגדול. אתמול צפיתי בסרטי פורנו ישראלי ואתרי ישראליות בעירום והיום אני כאילו כוכב בסרט פורנו משלי. זה היה נהדר. אחרי שהיא גמרה, אני כבר הייתי כמעט מוכן לסיבוב שני. אימא שלי הייתה אמורה לחזור בכל רגע. הכנסתי את הזין שלי לתוך הכוס של החברה שלה, ועשיתי אותה חזק ומהר. שמעתי צעדים עולים במדרגות. פאק. מה יקרה אם היא תגלה אותנו. החרבה שלה גנחה חזק. דחפתי חזק יותר ואז גמרתי. זה היה טוב. הדלת נפתחה ואימא שלי נכנסה. פאק. איך אני יוצא מהמצב הזה?

הוספת תגובה
RSS Feed