יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

אני והאחות של החבר הכי טוב שלי

28.05.2015 (12:00)
הגעתי לבקר את החבר הכי טוב שלי. הוא לא היה בבית אבל אחותו דווקא כן.

החבר הכי טוב שלי החליט לטוס לאירופה מבלי להודיע לי. איך גיליתי את זה? באתי לבקר אותו כמו תמיד, בשישי אחר הצהריים כדי לצפות ביחד בסדרה האהובה עלינו. "הוא בהולנד..." אמרה אחותו שהסכימה לשמור על הבית שלו בזמן שהו לא שם. בראשי התנגנה מוזיקה מסרט פורנו. הזין התחיל לעמוד אבל איכשהו הצלחתי להסתיר את זה. מד החרמות שלי קפץ מ 0 ל 100 בחצי מאית השנייה. כל מה שרציתי לעשות עכשיו הוא לזיין את גליה, אחותו הכוסית. תבינו, זה מגעיל, נכון, אתם צודקים, אבל אתם לא יודעים עד כמה היא כוסית. היא דוגמנית, כאלה שרואים בקטלוגים. דוגמית מתחילה, אבל בדיוק בשבוע שעברה אוננתי עליה כשגיליתי אותה במקומון.

 

"אפשר לשתות כוס מים?" שאלתי ונכנסתי מבלי שהיא נתנה לי רשות.

היא הדליקה סיגריה. היא הייתה כל –כך סקסית ואמרה. "אתה יודע שאתה חתיך?"

"מי אני?"

"מי עוד..." היא מזגה לעצמה בירה. דיברה עד כמה אח שלה עצבן אותה ואחרי הבירה השנייה היא כבר לקחתה אותי לחדר השינה.

איזו כוסית. זה מה שעבר לי בראש. הרגשתי כאילו אני בסרט סקס ישראלי. היא השליחה אותי על המיטה, הסירה ממני את הבגדים וליקקה את כול גופי. אחר כך התפשטה. עד כמה שהגוף שלה היה יפה, לא הצלחתי להסיר את מבטי מפניה. היא נשקה אותי ואז התיישבה על הזין שלי עם הכוס שלה. היא נעה עלי חזק תוך כדי שהיא נושכת את השפה התחתונה שלה. "תגמור חזק בתוכי!" היא צעקה. "אני רוצה שתזיין לי את הצורה". התרוממתי והפכתי אותה. עכשיו היא הייתה על הגב. זיינתי אותה חזק על הקיר עכשיו כאשר הרגליים שלה נעולות סביב ואז תומר, אחיה, חברי הטוב, קפץ לי לראש. באותו רגע הבנתי מה אני עושה. אני מזיין את האחות של החבר הכי טוב. מה עשיתי? מה אני עושה? איך יוצאים מזה ומה יקרה אם היא תספר לו.

אלה היו המחשבות שהציפו אותי כשגמרתי. היא הדליקה סיגריה ואמרה. "שמע...אני ואתה מתחילים מרתון עכשיו. אני חייבת זין. פשוט חייבת".

הוספת תגובה
RSS Feed