יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

זיון באי בודד

27.05.2015 (12:00)
רציתי לעשות השרדות של יום אחד ואז ראיתי אותה בין העצים.

זה קרה כשהייתי בתאילנד. שילמתי לבחור אחד שיקח אותי לאי שאין בו אף אחד למשך 24 שעות ויחזיר אותי למחרת על הבוקר. הוא לא הבין למה אני עושה את זה, אבל זה מה שרציתי. מין חוויית הישרדות קטנה. לא לקחתי איתי דבר. אפילו לא בקבוק מים. כאשר הגעתי לאי הוא היה שקט ורגוע. ישבתי שעה על החוף. כנשהיה לי חום ורציתי לשתות מים, נכנסתי לתוך הצמחייה במטרה למצוא איזה נחל. הלכתי במשך שעה בתוך בין עצי הקוקס, ידעתי שאם אחד מהם ייפול לי על הראש אני אתפגר, אז נזהרתי. עד הדרך הפכתי לחרמן. סקס ומים. זה כל מה שרציתי עכשיו.

 

ואז ראיתי אותה. בין העצמים ליד הנחל. רוחצת את עצמה. בלונדינית יפה וערומה. היו לה שדיים בינוניים, רגליים ארוכות ותחת שהתחשק לי לתת לו ביס. לא יאמן. גם כוס וגם מים במקום אחד. כמו כוכב פורנו רצתי בין העצים. האם זאת פאטה מורגנה? לא יכול להיות. איך קוראים לך שאלתי אותה כשהגעתי אליה. הייתי בטוח שהיא תברח. "מארה..." היא אמרה בביישנות. לא ציפיתי שמישהו מלבדי יהיה על האי הזה. היא לא נבהלה רק אמרה. "אולי תוריד גם את הבגדים שלא ארגיש מטומטמת".

 

הבגדים עפו ממני תוך רגע. עמדנו ערומים האחד מול השנייה, ואז הזין שלי נעמד. היא הביטה אליו וחייכה. סקס? רציתי לשאול אותה, אבל לפני שהספקתי לומר שמהו, היא ירדה על הברכיים שלה והחלה למצוץ לי. חסכה את זה. אתם לא מאמינים כמה כיף לקבל מציצה על רקע של נחל ומין יער קטן של עצים. היא מצצה כאילו הייתה שואב אבק. היא ידעה מה היא עושה. היא ינקה את כיפת הזים וליטפה את בסיסו. היא עשתה את זה כל-כך טוב עד שצמרמורת עברה במעלה עמוד השדרה שלי. גמרתי לתוך מי נחל ואז ירדתי לה. היא נשכבה על שפת הנחת, הטתה את ראשה לאחור, וגנחה כאשר הלשון שלי הסתובבה סביב הכוס שלה. ואז רגע לפני שהיא גמרה, היא נעלמה ואני מצאתי את עצמי מלקק שני ענפים שנתקעו על שפת הנחל.

הוספת תגובה
RSS Feed