יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

קוקטייל מהסרטים

26.05.2015 (11:38)
כמו בסרטים, בעלי החברה בא אני עובד ארגן אירוע אם מחזרים רכישה רבים.

מכירים את מסיבות הקוקטייל האלה מהסרטים. שכולם מגיעות לבושות בשמלות של מעצבות והגברים מגיעים בטוקסידו. ובכן, בעבודה שלי,  שהיא חברת הסטארט אפ מהמדוברות בעולם, החליטו לערוך קוקטייל כזה כדי להכיר את כל הרוכשים הפוטנציאלים. והיו הרבה כאלה. זה קרה במגדל בת"א.  הרבה מחזרים הגיעו מחול. אני הייתי רק עובד זוטר בחברה, אבל מה אני יכול לומר לכם, בחליפה נראיתי כאילו אני המנכ"ל ויש לי גם כריזמה לא קטנה. היו שם גם כמה מחזרות, ונראה שהם לא באו רק כדי לקנות את החברה, אלא גם להשיג סקס ישראלי על הדרך. בראשי רצו עשרות סרטי פורנו. הייתי מוכן לזיין את המחזרות.

 

אליזבת הייתה גבוהה ממני בחצי ראש והיא לא נעלה עקבים. היא הייתה לבושה בשמלה אדומה, יורשת של אחת האנשים הכי עשירים בארצות הברית ופריקית של מחשבים. הלכתי לאיבוד בתוך המחשוף העמוק שלה. דיברנו על עד כמה שהאפליקציה של החברה בא אני עובד תשנה את חוויית המשתמש של הקונים בסופרמרקטים בעולם. כל הדיבור הזה גירה אותה. היא לקחה את ידי והובילה אותי לאחד המקדים. שם השמלה נפלה לעקביה. היא נשענה על השולחן, הסיטה את התחתונים שלה מאחור ובקשה שאעשה אותה חזק בתחת.

 

היה לה תחת רחב וסקסי. הזין שלי החליק בין פלחי הישבן שלה ולאט לאט חדרי אליה עד שגופה נכנע לי. היא גנחה ונשכה את השפה התחתונה שלה. כוס השמפניה שלה רעדה על השולחן בזמן שדפקתי אותה מאחור. השדיים שלה היו מרוחות על השולחן. רציתי להפוך אותה ולזיין אותה בכוס, אבל היא עצרה אותי. היא רצתה רק בתחת. עשיתי אותה חזק עד שגמרתי.

כשסיימנו הדלקתי סיגריה, היא הדליקה אחת לעצמה מהקופסה שלי וחייכה אלי ואז אמרה "אני מבינה שהסיכויים שלי לרכישה גדלו עכשיו משמעותית, לא?" צחקתי ואמרתי לה קלישאה ששמעתי באיזה סרט. "תראי, זה שוק של קונים, אבל לך בהחלט יש יתרונות בולטים". כל מה שרציתי עכשיו הוא להכניס את הזין שלי בין השדיים שלה ולגמור לה בתוך הפה. אליזבת, הו, אליזבת, אם הייתי יכול הייתי מוכר לך את העולם.

הוספת תגובה
RSS Feed