יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס בקולנוע

25.05.2015 (09:33)
אחרי שזיינתי על המטוס, הגיע הזמן לעשות את זה גם בקולנוע

סיפרתי לכם על הפעם ההיא שעשיתי סקס לראשונה במטוס? עדיין, כשאני נזכר בזה, זה עושה לי טוב על הלב ואני מתחיל להרגיש קצת כמו כוכב פורנו. אותו המקרה רק פתח אצלי את התיאבון למצוא עוד מקומות מאתגרים להזדיין בהם. הפעם זה יצא ממש בלתי מתוכנן. אני וחבר קנינו כרטיסים לסרט שבוע מראש, אבל הוא לא הצליח להגיע בסוף, אז הלכתי לבד לראות את הקומדיה עם אדם סנדלר.

 

זה היה מוזר לשבת לבד עם עצמי באולם. הרגשת הלא נוחות התגברה כאשר הבנתי שיש רק 10 איש בעולם. זוג בחורות התיישבו לידי. שני בלונדיניות מושלמות. האורות כבו והסרט התחיל. העיניים שלי לא היו משש על המסך אלא על אותן הבנות. הייתי מת ששתיהן ימצצו לי עכשיו. איזה כיף זה היה יכול להיות ואז..."היי..." אמרה אחת מהן... רוצה לעבור איתנו לשורה האחורית?"

חשבתי שאני חולם אבל זה באמת קרה. ומה אתם חושבים שקרה בשורה האחורית, באותו עולם כמעט ריק. התחלנו להתמזמז שלשתינו. הכנסתי יד מתחת לחצאית של הבלונדינית הגבוהים ודחפתי בעדינות 2 אצבעות לכוס שלה. הבלונדינית הנמוכה הכניסה את היד שלה לתחתונים שלי ותפסה את הזין שלי. אחרי שהגבוהה גמרה, ואני כמעט גמרתי בתחתונים, סיפרתי להן על הפנטזיה שלי, ואמרתי להם שאם שתיהן ימצצו לי, אני אעשה מה שהם ירצו.

 

הן עשו זאת. הן ירדו בין השורות ומצצו את הזין שלי. בהתחלה כך אחת ליקקה אותו מהצד שלה ואחר כך הם עשו תורות עליו. האחת מצצה 10 פעמים והעבירה לשנייה. זה היה גן עדן. זה היה כמו סרט ב xnxx. הרגשתי מלך הרגשתי כל יכול. לא רציתי לגמור. כולם היו מרוכזים בסרט ואף אחד לא ראה אותנו, אפילו לא הסדרן. ואז זה הגיע - גרמתי לשתיהן על הפרצוף. הן ליקקו את הזרע שלי כאילו היה דבש, חייכו האחת לשנייה והתנשקו. זה באמת היה כמו סרט סקס ישראלי.

הוספת תגובה
RSS Feed