יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

זיון על הבוקר

22.05.2015 (07:54)
לא זכרתי איך קוראים לה, לא ידעתי איפה אני בדיוק, אבל הייתי חייב לראות אותה שוב.

התעוררתי ב 6 בבוקר. הפטמה שלה דקרה את העין שלי. היא ישבה עלי. ערומה מחייכת מאוזן לאוזן. "בוקר טוב..." היא אמרה. אתם חושבים שזכרתי מי היא? ממש לא. לצדי עמד בקבוק וודקה חצי גמור. על הכרית הייתה עטיפה של קונדום. כן, אין ספק, עשינו סקס פרוע כל הלילה. שירי? לא. הילה? לא. נו איך קוראים לה. לא משנה.

 

ליקקתי את הפטמה שלה. היא צחקקה. היה לי סטייל של כוכבת פורנו, אבל לא מהזנותיות הללו, אלא מהיותר מכובדות. היא הורידה את התחתונים והתיישבה לי על הפרצוף. הכוס שלה היה חלק ונקי. הוא היה חם. הלשון שלי חדרה לתוכו כמו נחש. היא ליטפה את ראשי וגנחה. בזמן שליקקתי לה את הדגדגן, עדיין ניסיתי להיזכר איך קוראים לה. זה לא עצב אותי. הייתי חייב לדעת איך קוראים לה. למה שלא אשאל פשוט? אפילו שזה סטוץ. זה עדיין מעליב.

 

הראש שלי כאב, אבל הריח של הכוס שלה הקל עלי. כשהיא גמרה, כמעט בצעקה, היא נשכבה לצדי ותפסה את הזין שלי. היא הרטיבה את כף ידה והביאה לי ביד בתנועות איטיות. היה רגע של מבוכה שם. מישהו מאתנו היה אמור לומר משהו, אבל אף אחד לא רצה להיות הראשון שפותח שיחה. הבנתי שאני בבית מלון ולא בדירה שלה. אבל איך כל זה התחיל אתמול? לרגע ליבי החל להלום מהמחשבה שהיא זונה יוקרתית ששתתה את כל הארנק שלי, אבל אז נזכרתי שהתחלתי אתה אתמול בשירותים של איזה מועדון. למעשה כבר במועדון היא מצצה לי כמו חיה. אני זוכר את עולה ויורדת עם שערה הפרוע. אני זוכר אותה נועצת בי מבט לאחר שהיא הבינה שאני עומד לגמור, מביאה לי ביד, נושכת את שפתה התחתונה ומחכה. היא מהאלה שאוהבות לראות את עצמן גורמות למישהו אחר לגמור. גנחתי יותר חזק ממה שאני רגיל לגמור, היא גנחה ביחד איתי כאילו היא בעצמה גומרת. זה היה נהדר. היא הייתה מיוחדת. אבל איך קוראים לה? מורן? שירן? אולי גלית? איך קוראים לה? אני חייב לדעת. זה חייב להיות זיון רב פעמי.

הוספת תגובה
RSS Feed