יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

מציצה ביער

21.05.2015 (05:57)
הלכתי להתבודד ביער, אבל בסוף לא גמרתי לבד.

ביער, עמוק עמוק בין העצים, ישבתי וניסיתי להבין מה אני עושה פה בדיוק. לידי, במרחק של כמה מטרים, חסיד ברסלב דיבר אל אלוהים. מעלי, נקר ניסה למצוא איזה חרק בגזע העץ, ואני, מה באמת אני רוצה?  אני לא יודע.  אבל מה שכן, הייתי חרמן באותו אחר צהריים. אחרי לילה של צפייה בסרטי פורנו ישראלי, וכניסה לסרטים של כוכבות סקס ישראלי, אני עדיין חרמן. קמתי והמשכתי לטייל ביער עד שלפתע שמעתי קול נערה בוכה. כשהתקרבתי, ראיתי בלונדינית יושבת על מפה משובצת. לצידה היה בקבוק יין חצי ריק והיא לא הפסיקה לבכות.

"מה קרה?" ניגשתי אליה. "מישהו פגע בך?"

"כן," היא אמרה. "החבר שלי, הציע לי להתחתן אתו..."
"אז למה את עצובה?"

"כי דקה אחרי שהוא הציע לי, קיבלתי תמונה שלו בוואטסאפ. שוכב עם החברה הכי טובה שלי..."

 

התיישבתי לידה ולא ידעתי מה לומר. היא המשיכה לבכות עוד כמה דקות עד שהרגשתי את היד שלה עושה את דרכה לתוך התחתונים שלי. "אתה יודעת מה את עושה?" שאלתי אותה. "כן!" היא אמרה. "אני רוצה לנקום. כאן ועכשיו! ואחרי זה אני אתחתן אתו.... זה התנאי שהצבתי לו...."

 

המכנסיים עפו ממני כאילו הייתה זאת סופה טורנדו. כאילו היה זה סרט סקס ב xnxx. הזין שלי עמד כמו עמוד חשמל. היא ירקה עליו, הרטיבה אותו בכף ידה ואז הביאה לי ביד במהירות. דקה לאחר מכן היא החלה למצוץ לי. היא ממצה כל-כך חזק עד שלרגע הייתי בטוח שהוא יחליק ממקומו. "תרגעי..." ביקשתי ממנה. "לאט, לאט..." היא הנמיכה את המהירות. היא בלעה את הזין ואז הורידה את התחתונים שלה. השמלה נשארה עלי. "אל תדאג..." היא אמרה. "אני על גלולות..." ואז הזין שלי נבלע בתוך הכוס שלה. היא חיבקה אותי ורכבה עליו תוך כדי שהיא צועקת ומקללת את החבר שלה. זה היה הסקס הכי אגרסיבי שחוויתי בחיי. גמרתי לתוכה וחיבקתי אותה כדי לעצור את הדהירה שלה. היא הייתה מלאה זעם. הלב שלה דפק חזק. לא ידעתי שסקס נקמה יכול להיות כל –כך חזק. עוד 20 דקות אהיה מוכן לעוד סיבוב. מקווה שלא יעבור לה החשק. 

הוספת תגובה
RSS Feed 
1 תגובות לכתבה
1. Nice A man from space (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/05/05 20:13