יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס לאור הירח

20.05.2015 (12:46)
מה שאומרים על סקס אחרי ריב, כן. זה נכון. אין טוב יותר ממנו

היא ישבה ערומה על המרפסת ושתתה קפה ב 3 וחצי לפנות בוקר. זה קרה אחרי עוד ריב. עוד אחד ואנחנו כנראה נתגרש. הבטתי בה מאחור, מוארת באור הירח וכל מה שרציתי לעשות אתה עכשיו הוא מייקאפ סקס. ניגשתי אליה וליטפתי את גבה התחתון. היא מחתה דמעה ולגמה עוד מכוס הקפה שלה. באותו רגע שכחתי על מה רבנו. נישקתי אותה. היא נשקה אותי בחזרה והכניסה יד לתוך התחתונים שלי. היא תפסה את הזין והוא נעמד. רציתי להגיף את התריסים אבל לא הצלחתי לקום. אם יש מישהו בבניין ממול אז הוא הולך לצפות בסרט פורנו בשידור חי.

 

שכבתי על הרצפה עכשיו וזין שלי היה עמוק בתוך הגרון שלה. היא הכניסה והוציא אותו עד הסוף. משמיעה קולות קטנים וחמודים. חוטי רוק נמשכו מהזין שלי כשהיא הכניסה והוציאו אותו. עכשיו הזין שלי היה בין השדיים הגדולים שלה. היא שפשפה אותו ביניהם ואחר כך החלה להביא לי ביד בשיא המהירות. גמרתי מהר. היא נשכבה עלי וחבקה אותי. התנשפתי בכבדות. מכובד הריב ושחרור הלחץ של המציצה.

  

אחרי 20 דקות היא התהפכה על גבה לעברי. הזין שלי נעמד שוב וחדרתי לתוך הכוס שלה מאחור. סקס במרפסת לאור הירח זה משהו שמעולם לא עשיתי. היה לה תחת מושלם. לא הצלחתי להפסיק להסתכל עליו עכשיו והזין שלי נכנס ויצא ממנה. היא גנחה ותפסה את ראשי מאחור. היא התפתלה. הכנסתי אצבע לתוך הפה שלה. היא מצצה אותה. צמרמרות עלה במעלה עמוד השדרה שלי. היא גמרה די מהר. ואני עדיין לו. אז היא שלפה את הזין שלי מתוכה והכניסה אותו לתוך חור התחת שלה כאשר היא נעמדת על ארבע. עשיתי אותה מאחורה שוב וכשגמרתי המשכנו לשכב עד אור הבוקר במרפסת. כשהציפורים החלו לצייץ חזרנו למיטה. נרדמנו מחובקים עד אחר הצהרים. בהרגשה כבדה של לאחר ריב. בהרגשה קלה של לאחר סקס. אז כן, זה נכון מה שאומרים על מייקאפ סקס, אין יותר טוב ממנו ובכל זאת, החיים הם לא סרט ב xnxx, לא כדאי לריב רק בשביל לקבל זיון הגון.

הוספת תגובה
RSS Feed