יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

ללא חדירה

19.05.2015 (11:23)
חדירות לא עושות לי את זה, אבל שיפשופים דווקא כן.

אני אוהב לעשות סקס בצורה אחרת. ללא חדירה? למה? אני לא ממש יודע. אני חושב שזה התחיל עם הסקס הראשון שלי. זה קרה במסיבת בבסיס, בלילה בו שכבתי עם בחורה בפעם הראשונה. לקחתי אותה לחדר שלי, התפשטנו ואז היא אמרה לי שהיא במחזור ובקשה שלא אוריד ממנה את התחתונים. אחרי הפור פליי, עמדתי להתפוצץ והייתי חייב לגמור. הפכתי אותה על גבה. אני אוהב את הגב התחתון של הנשים, זה החלק הכי אהוב עלי בגוף. שפשפתי את הזין שלי על הגב שלה עד שגמרתי.

 

מאז, אני מוכרך להודות, כדי שיעמוד לי אני חייב שיהיה מגע בין הזין שלי לאותו חלק בגב. אני עושה זאת בזהירות מבלי שהן יבחינו בכך שאני חייב לעשות זאת. אני מחפש אותן מאחור, מרים קצת את החולצה ועושה את עצמי כאילו אני מחפש להכניס מאחור, אבל בדרך עובר דרך הגב. למען האמת, חדירה פחות מרתקת אותי. אני כמעט ולא גומר מחדירה, כן, כמו חלק מהנשים. כדי לגמור אני צריך לדמיין לעצמי שאני שוכב אם איזה כוכבת הוליוודית ולדחוף את הזין שלי ממש חזק פנים כדי להגביר את החיכוך.

 

עכשיו אני שוכב פה במיטה. הזין כבר עומד והפעם בא לי לעשות כביסה. מסתבר שככה קוראים לפעולה הזאת. פעולת שפשוף הזין על הגוף של האישה. הילה היא הסטוץ שלי להערב. היא כבר הספיקה לגמור אחרי שירדתי לה ועכשיו היא זורמת איתי. רכנתי מעליה ושפשפתי את הזין בעדינות על הבטן שלה. תחילה רק את הכיפה. היא תפסה אותו והרטיבה אותו ברוקה. עכשיו החיכוך היה נעים יותר. אני חייכתי היא חייכה והאמת, זה בכלל לא היה מוזר לה. כאמור, היא זרמה אם זה. כשהתקרבתי לגמירה, חיבקתי אותי והזזתי את האגן בצורה סיבובית עד שגמרתי.

לאחר מכן הלכנו להתקנות במקלחת. היא חייכה בביישנות. אני חייכתי. יש לי הרגשה שהיא אוהבת את זה אבל היא פשוט לא ממש רוצה להודות כי משהו בתוכה אומר לה שזה קצת מוזר, אפילו שזה רק סטוץ.

הוספת תגובה
RSS Feed