יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס בנתב"ג

18.05.2015 (08:35)
באתי לאסוף חבר מנתב"ג. אבל מה שקרה לפני  - הפתיע אותי לגמרי.

זה קרה בזמן שחיכיתי לחבר באולם קבלת הפנים בנתב"ג. אחרי חצי שעה, הבנתי שהמטוס שלו מאחר בשעה. ובכל מקרה, המשכתי לעמוד שם. למה? כי בחורות יפות נחנו מחופשה בחו"ל ועדיין היו בענניים. היו שם בחורות שאף אחד לא בא לקחת אותם ואז ראיתי אותה נעצרת לידי, מסתכלת עלי ומחייכת בביישנות. בהתחלה חשבתי שהיא מכירה אותי מהתיכון או הצבא, או משהו. הסתבר שלא. היא חייכה והמשיכה ללכת, אבל אני החלטתי שזה לא יגמר פה. זה הולך להיגמר עם סקס בשירותים. אני יודע שזאת פנטזיה של סרט פורנו ישראלי, אבל אני מרבה להגשים אותם.

 

היא הייתה בן 20. צעירה ממני בעשר שנים. היא הייתה טהורה. מין בחורה טובה כזאת או לפחות כך היה נדמה לי. היו לא רגליים דקות ויחזה גדול. הייתה לי שעה לשרוף ולא התכוונתי לבזבז זמן. אז פתחתי אתה בשיחה. היא סיפרה לי שהיא הייתה בדרום אמריקה יום אחד בדיוק עם חבר שלה, ואת שאר שלושת החודשים היא בלטה לבד. החבר שלה, מסתבר, בגד בה על הלילה הראשון. היא תפסה אותו עם הזין שלו בפה של איזה מקומית בסמטה. אז היא המשיכה לטייל לבד וחיפשה אחרי סקס נקמה, אבל לא הצליחה לעשות זאת.

 

וכאן אני נכנסתי לתמונה. כמו בסצנה מתוך Xnxx, קרצתי לה וסימנתי לעבר השירותים. עשיתי אותה שם מאחור כאשר רגל אחת שלה על האסלה, והזין שלי נכנס לתוך הכוס שלה מאחור. היה לה שיער שחור וחלק. היה כיף להסניף אותו. הדבר היחיד שהיה חלק יותר משערה היה העור השזוף שלה אחרי שהיא גמרה, ואני עדיין לא, היא ירדה על הברכיים מצצה לי ואז עצרה כדי לשאול. "אכפת לך אם אני אצלם אותי מוצצת לך? אני רוצה לשלוח לו..." כמובן שלא היה אכפת לי. להפך הכבוד הוא לי. היא שלפה את האייפון וצלמה במשך 3 דקות איך היא מוצצת לי, כולל איך אני גומר לה בשפריץ אדיר לתוך הפה. היא שלחה לו את הסרטון. ולמרות שעברו 4 חודשים מאז הבגידה, הוא עדיין היה מאוהב בה והתעצבן מאוד. סקס נקמה, זהו סקס שתמיד יהיו שני צדדים מרוויחים ממנו וצד שלישי מפסיד. אני תמיד שמח להיות בצד המנצח.

הוספת תגובה
RSS Feed