יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

זיון עם המנקה

14.05.2015 (09:33)
אני את הפנטזיות שלי אוהב פשוטות. אז זיינתי את המנקה שלי.

סקס עם המנקה

אני מודה. הפנטזיות שלי הן די בנאליות. לפעמים אני מרגיש שאני יכול להיות כוכב של סרטי פורנו, אבל לפחות אני מגשים אותם. שכבתי פעם עם שליחת פיצה. כזה אני. יש לי קסם, ואני מסוגל לשכנע תוך כמה שניות. הפעם החלטתי שאני הולך להגשים את הפנטזיה ולשכב עם המנקה. היא מבוגרת ממני בעשור, אבל היא ממש כוסית. כבר חלמתי שאני עושה אתה סקס באמבטיה. מזל שאני לא נשוי, אחרת לא הייתי מצליח להגשים את זה.

 

בבוקר יום רביעי, היא הגיע. כמו בסרט סקס ישראלי ב xnxx, המבט שלי ננעל על התחת שלה. חייכתי אליה, היא חייכה אלי בחזרה. זאת היית בסה"כ הפעם השנייה שלה בדירה שלי. "קפה?" שאלתי אותה. "כן," היא אמרה. "אני אשמח לפתוח את היום עם נס".

 

ישיבנו במטבח לשתות קפה, ומה אתם יודעים, זה הרגיש כמו בדייט. התקרבנו התחלנו לדבר על החיים. היא הייתה בת 45 ואני בן שלושים וחמש. גרושה עם שלושה ילדים. היא נראתה צעירה מגילה. מבלי לשים לב, החזקתי את ידה ואז היא אמרה לי חד וחלק: "אני רוצה לשכב איתך!" וואו זה הלך יותר טוב ממה שציפיתי. לקחתי אתה לחדר האמבטיה. קרעתי ממנה את הבגדים. כיוונתי ונכנסו שנינו בעירום. התיישבי בתוך האמבטיה. הזין שלי עמק כאילו הוא היה עשוי בזלת. והיא מבלי לשאור שאלות, מבלי כל משחק מקדים, פשוט התיישבה עלים עם הכוס שלה. היו לה שדיים יותר גדולות ממה שחשבתי וכעת תפסתי אותן. היא עלה וירדה על הזין שלי, גבה היה מקומר ויפיפה. היא נשענה קדימה והבליטה את התחת שלה. אתה מגשים עוד פנטזיה. אמרתי לעצמי, וזה היה יותר קל ממה שחשבת.

 

ופתאום תקף אותי חשק אז להוציא אותה מהאמבטיה, לשכיב אותה על הרצפה הקרה והרטובה של חדק האמבטיה ולעשות אותה בשכיבה. אז עשיתי את זה. הינו רטובים וחלקים. גמרתי על הגב שלה. המשכנו לשכב שם עוד כמה דקות. אני חושב ששנינו לא ממש הבנו מה בדיוק קרה, אבל זה היה חייב לקרות.

הוספת תגובה
RSS Feed