יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

הסקס הראשון עם אשתי

13.05.2015 (11:13)
הפעם הראשונה בה שכבתי עם אשתי התרחשה לאחר החתונה


אנחנו לא זוג דתיים. ממש לא, אבל אשתי, היא Old School. כבר בדייט הראשון היא אמרה לי שהיא לא מאמינה בסקס לפני חתונה. באותו הרגע לא לקחתי אותה ברצינות. הייתי בטוח שזאת עוד דרך לבשר שהיא לא אחת מאלה שעושה סקס בדייט הראשון. לא ייחסתי לזה חשיבות, אבל במהרה הבנתי שהיא באמת רצינית. את השנה הראשונה לזוגיות ביליתי באוננות מול סרטי פורנו. לא תאמינו עד כמה היה קשה לשכב אחת ליד השנייה במיטה ולא לעשות את זה. הייתי מקבל זקפה באמצע הלילה, הולך למחשב כדי לצפות בסרטוני xnxx וחוזר כדי להירדם.

 

האמת, עד היום אני חושב שהסיבה שהצעתי לה להתחתן איתי אחרי 11 חודשים הייתה קשורה במידה רבה למחסור בסקס. אבל זה לא משנה. אני באמת אוהב אותה. ואתם יודעים מה, גם החוויה של לעשות את זה פעם ראשונה לאחר החתונה - זאת סוג של מתנת חתונה. הגענו למלון ב 3 לפנות בוקר. הרמתי את כלתי מעל המפתן ונכנסו לחדר. לאט, לאט התפשטנו. הורדתי ממנה את השמלה. היה לה גוף נהדר, כבר ראיתי אותה ערומה, כן? שלא תחשבו שזה היה עד כדי כך סגור מבחינתה. התפשטתי. עמדו מחובקים ערומים ליד המיטה ואז התיישבנו. הינו עכשיו גוף אל גוף, היא חייכה ונשקה אותי. השכבתי אותה ונישקתי אותה. ירדתי למטרה מצווארה בתנועות איטיות. עכשיו הלשון שלי הייתה בין השדיים שלה. ירדתי מטה לכיוון הפופיק ואז חזרתי לאזור השדיים. דגדגתי עם הלשון את קצה הפטמה שלה. היא התקפלה, הפטמה הזדקרה. עשיתי את אותו הדבר לפטמה השנייה שלה עם אחת מאצבעות כף היד.

 

אחרי שהיא הפכה להיות רטובה מלמטה, פתחתי את הרגליים שלה והצמדתי אותן לגבי, הזין שלי עמד כמו סלע, חדרתי לאט לתוך הכוס הצר שלה, לא היה לה כרום בתולין. אנחנו לא בימי הביניים כן? היא נהגה להשתמש בוויברטורים, כך שלא היה כאן עניין שם דם, אבל זאת הייתה בהחלט הפעם הראשונה שזין אמיתי חדר לגופה. הכוס שלה היה צר והוא התרחב לאט לאט עד שכל הזין שלי נכנס. כשהיא גמרה, היא סיפרה לי שראתה כוכבים.

הוספת תגובה
RSS Feed