יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

שיט תענוגות

12.05.2015 (12:00)
לקחתי בחורה לדייט על סירה. זה נגמר לא רע, לא רע בכלל.

מאז גיל 16 אני יוצא עם בחורות, לפחות אם 2 בחודש, ועדיין לא מצאתי את האחת. אני לא יודע למה. מה שכן, סקס לא חסר לי. לפעמים הם מחליטות שלא להמשיך מעבר לפגישה הרביעית או החמישית ולפעמים אני מחליט שזה לא זה. אלה שיוזמות זיון במפגש הראשון, גורמות לי לפעמים להרגיש כמו כוכב פורנו ישראלי. אתמול יצאתי לדייט ראשון עם בחורה בשם מיכל. לא תאמינו איפה ואיך היא יזמה את הסקס.

 

בדרך כלל אני לא כזה רומנטי, אבל הייתה לי הרגשה טובה לגבי הבחורה והחלטתי להזמין אותה לשייט על סירת משוטים באגם מלאכותי בצפון. "הזרועות שלך נורא שריריות!" היא החמיאה לי כשהשטתי אותנו ליד אי קטן לא רחוק מהיבשה. ואז היא התקרבה אלי והתיישבה לידי. לא עצרתי, המשכתי להשיט אותנו. היד שלה פתחה את רוכסן הג'ינס שלי ושלפה מתוכו את הזין שלי. היא הביטה בי, חייכה ואז התכופפה. כבר מצצו לי פעם אחת תוך כדי נהיגה, אבל מציצה תוך כדי שיט, זה היה חדש בשבילי.

 

הצד הנשי שבי אמר לי, איזה באסה, זה סטוץ ולא דייט. הצד הגברי טען: גבר! הזין שלך בתוך הפה שלה! תהנה. היא מצצה לי חזק ובאינטנסיביות ושוב הרגשתי כמו כוכב פורנו ישראלי. הפסקתי להניע את המשוטים ונשענתי אחורה. ליטפתי את ראשה כשהיא מצצה לי. היא הוציאה את הזין שלי מהפה שלה ואז לקחה אותו בידיים שלה והחלה לרפרף עם קצה הלשון על כיפת הזין. בחיים לא הרגשתי ככה. גמרתי לה בתוך הפה. הסירה עשתה סיבובים ארוכים במקום.

 

"עכשיו תורי," היא אמרה, הזיזה אותי הצידה, הורידה את התחתונים והחלה להניע את המשוטים. היא עשתה את זה לא רע. שמרה עלינו יציב. עכשיו הראש שלי היה מתחת לשמלה שלה ולשוני עמוק בתוך הכוס המגולח שלה. היא נשענה אחורה ועזבה משוט אחד כאשר התחלתי ללקק לה את הדגדגן במעגלים ארוכים בדיוק כמו שהסירה עשתה עכשיו. כשהיא גמרה, היא נפלה אחורה והמשיכה לשכב על הרצפה עם חיוך גדול על הפרצוף.

הוספת תגובה
RSS Feed