יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

מסע בין יזיזות

29.04.2015 (12:00)
הייתי חרמן. אז החלטתי לבדוק מי מהיזיזות שלי מוצצת הכי טוב.

מסע בין יזיזות

באותו לילה הייתי מאוד חרמן. צפיתי בכמה אתרים עם ישראליות בעירום, איזה 2-3 סרטי סקס ישראלי ארוכים, כמה סרטי פורנו ישראלי  קצרים ועדיין נשארתי חרמן. אז החלטתי לצאת למסע לילה שיחבר אותי עם 4 היזיזות שלי במטרה למצוא את המציצה המושלמת. איך הגעתי למצב שיש לי 4 יזיזות? ביטחון עצמי, קסם וכן -  אני נראה טוב.

לאפרת הגעתי בדיוק בחצות. היא הייתה גרושה והילד שלה ישן. היא לקחה אותי לשירותים והושיבה אותי על האסלה. היא רצתה לעשות את זה כמו בימי הרווקות שלה, כאילו היא במועדון. היא התחילה מלהעביר את השפתיים שלה על הזין שלי, ככה בלי לפתוח את הפה. הן היו רטובות ולחות וזה העמיד את הזין שלי מהר. אחר כך היא מצצה רק את כיפת הזין וסובבה סביבו את הלשון. משם היא החלה למצוץ, אבל אני בקושי הרגשתי את הלשון שלה על הזין שלי. היא מצצה ומצצה ואני לא התקרבתי אפילו לגמירה. אחרי 10 דקות התייאשתי, מצאתי תירוץ ששכחתי משהו והלכתי.

 

באחת הגעתי לסיגל. היא הייתה רווקה נצחית. את העבודה היא ידעה לעשות הרבה יותר טוב. היא לא מצצה. היא בלעה. הזין שלי התחכך עכשיו בחלק הרך של תחילת הגרון שלה. היא השמיע קולות השתנקות חמודים כמו בסרטי xnxx. היא בלעה ושחררה. בלעה ושחררה והיה שם המון רוק. אבל מה, בסופו של דבר גמרתי לה עמוק בתוך הגרון. מציצה יפה. אבל אני מאמין שאפשר להגיע ליותר טובה.

 

בשתיים וחצי בלילה, הגעתי לדנה. אקסית שהפכה ליזיזה. היא ירדה על הברכיים שלה. אני עמדתי במסדרון. היא הביאה לי ביד עד שהזין שלי נעמד ואז מצצה אותו בצורה הכי רגילה שיש. היא הפעילה קצת לחץ עם הלשון וזהו לא יותר מזה. גם במקרה הזה, לא גמרתי.

 

ואז הגיע הביקור האחרון. הגעתי לשירלי בחמש לפנות בוקר. שכבתי על המיטה. היא החלה מהביצים שלה ועלתה לאט לאט לכיוון הכיפה של הזין. היא הכתה עם הזין שלי על הלחי השמאלית שלה ואז העבירה אותו על השפתיים שלה. היא ינקה אותו תוך כדי הפעלת לחץ עם הלשון וגירוי עם הביצים. ואז היא  החלה להניע את הלשון על הזין שלי כמו אף אחד לא עשתה. אני לא יודע מה קרה בתוך הפה שלה כשהזין שלי היה שם, אבל זאת הייתה הגמירה הכי טובה שלי אי פעם.

הוספת תגובה
RSS Feed