יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

סקס בקופת חולים

28.04.2015 (12:00)
בקופת חולים שלי עובדת האחות הכי סקסית בעולם

הגעתי לבדיקות דם בשמונה וחצי בבוקר. בקופת החולים שלי, כדאי מאוד לעשות בדיקות דם. עשיתי אותה הפעם כשבכלל לא הייתי צריך. למה? בגלל אסיה. היא האחות הכי יפה שאי פעם תראו. מטר שמונים עם רגליים בלתי נגמרות. בלונדינית עם עיניים כחולות. רק בשביל המגע שלה הסכמתי שהיא תדקור אותי שלא לצורך. הפעם אמרתי לעצמי שאני חייב לעשות מהלך מסרטי פורנו, משהו שיכול להיות ברמת xnxx.

 

לאחר שהיא סיימה לקחת את הדם ממני. נתתי לה כמה מחמאות שהיא לא הייתה רגילה אליהן. מחמאות לאופי והשכל שלא ולא לגוף. תאמינו או לא. היא הוקסמה. למזלי אני הייתי הפציינט האחרון לאותו יום. "אתה יודעת אסיה, אתה באמת מדהימה..." היא הסמיקה נעמדתי על ידה ופשוט חיבקתי אותה ולא תאמינו מה היא עשתה. היא  החלה לפתוח לי את הרוכסן. היא הפשילה את מכנסיי ותפסה את החבילה שלי דרך התחתונים. "בחיים אף גבר לא דיבר אלי ככה..." היא אמרה לי. "תמיד נמשכתי אליך אבל לא היה לי אומץ להודות..." הפשטתי אותה לאט, מרגיש כמו בסרט סקס ישראלי. הגוף שלה היה יותר יפה ממנה שדמיינתי לעצמי. שדיים גדולים ויפים, בטן שטוחה ותחת שבא לתת לו ביס.

 

נשכבו על המיטה. פתחתי את הרגליים שלה. היא הייתה מגולחת, וצללתי לתוך הכוס שלה. היא ליטפה את ראשה וזרקה את ראשה לאחור. רגליה היו על הגב שלי. הכנסתי שלוש אצבעות לתוך הכוס שלה וליקקתי את הדגדגן שלה בתנועות סיבוביות. היא גנחה הרמתי את הראש כדי לראות אותה והמשכתי לעסות את הדגדגן שלה. אני אוהב לראות אותם גונחות ומתפתלות. אני מקווה שאף אחד לא שמע אותנו.

 

אחרי שגמרה, תורי היה להיות על המיטה. היא רכבה עלי חזק. היא נשכה את השפתיים שלה. נגעתי בשדיים שלה. רציתי לצלול גם לתוכן. לא הצלחתי להוריד את העיניים שלי מהגוף המדהים שלה. בליל אותו יום גלשתי  באתרים של ישראליות בעירום, מנסה למצוא משהו קרוב.  אסיה לא הפסיקה להתקשר אלי כל יום מאז הזיון שלנו. אבל אני לא הצלחתי לענות. לא יודע למה. פשוט לא הצלחתי.

הוספת תגובה
RSS Feed