יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

אמת או חובה

26.04.2015 (03:07)
חובה כזאת מעולם לא קיבלתי. אבל מעולם גם לא נהנתי כל-כך מהמשחק.

יצאתי לשוטט באמצע הרחוב ברחובות תל אביב. לא היה לי מה לעשות, פשוט הלכתי להסתובב. בדרך פגשתי במקרה את דן, אחת החברים הכי טובים שלי. המשכנו להסתובב, משועממים עד שהוא אמר: "רוצה לשחק אמת או חובה?"

"יאללה... למה לא..."

סובבתי את הבקבוק.

"אמת או חובה?"

"ממממ...חובה..."

"חובה עליך לזיין את האישה הבאה שעוברת מולנו..."

 

אוקיי זה היה האתגר הכי גדול שאי פעם נתקלתי בו אבל זרמתי על זה. אני אומר לכם. לפעמים החיים שלי מרגיש כמו סרט סקס ישראלי שבו אני כוכב פורנו. במשך עשר דקות לא עבר אף אחד ואז, ברבע לשתיים, חלפה מולנו בחורה אתיופית יפיפייה. היו לה מיליון צמות, חיוך גדול והיא לבשה גופייה לבנה ומכנסונים.

ניגשתי אליה כדי לקבל כאילו הכוונה לרחוב שפרינצק. היא אמרה לי שאני בכלל לא בכיוון. מפה לשם צחקנו וקבענו להיפגש בפאב שכונתי למחרת.

הפגישה בבר הלכה חלק. ובחצות מצאתי את עצמי במיטה שלה. הצמות שלה היו מדהימות. פעם אחת עשיתי סקס וירטואלי באתר שכלל ישראליות בעירום והייתה שם בחורה עם צמות דומות. בקיצור, עשינו את זה באמבטיה. היא נעמדה על ארבע ואני עשיתי אותה מאחורה, הצמות שלה היו פזורות על הגב שלה.

 

 רציתי למשוך אותן אבל חששתי להכאיב לה. היא גנחה ואני דחפתי את הזין שלי עמוק לתוכה. היא הביטה אלי ונשכה את השפה התחתונה שלה. היו לה שפתיים יפות. אחרי שגמרה התיישבה על קצה האמבטיה והיא החלה למצוץ לי. היא הייתה מדהימה. היא מצצה כל-כך חזק שהייתי צריך לבקש ממנה להוריד הילוך כדי שלא אגמור מהר וכך לא אספיק ליהנות.

עכשיו היא מצצה לאט מידי ועדין מידי, אז תפסתי את הראש לי ודחפתי לתוך הפה שלה את הזין שלי כאילו הוא היה כוס. היא נהנתה מזה. וחייכה. ידעתי שאיתה אוכל לעשות סקס פרוע. ידעתי שאתה אוכל לשבור גבולות. גמרתי על השדיים שלה ונשכבתי על רצפת חדר האמבטיה. מהחדר הזה אני לא רוצה לצאת לעולם.

הוספת תגובה
RSS Feed