יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
<    >

ואז ארוסתו של אחי דפקה באמצע הלילה על הדלת

22.04.2015 (09:51)
שבועיים לפני החתונה שכבתי אם ארוסתו של אחי

היא לבשה את החולצה האלגנטית החולצה שאני הכי אוהב, יצאה למרפסת ללא תחתונים ושתתה את הקפה שלה שם. היא ארוסתו של אחי ואני העברתי את הלילה אתה, שבועיים לפני שהיא מתחתנת. זה פשוט קרה. אתמול הלכתי לישון כרגיל. ראיתי כמה סרטי סקס ישראלי ב xnxx, הצצתי בכמה אתרי ישראליות בעירום, אוננתי והלכתי לישון. ב 3 בלילה שמעתי דפיקות חזקות על הדלת. הייתי בטוח שקרה משהו. פתחתי מבלי לבדוק מי זאת. היה גשום בחוץ והיא הייתה ללא מטריה. היא עמדה רטובה על מפתן הדלת. ספוגה במים.

"מורן, מה קרה?" שאלתי את גיסתי לעתיד.

"אני לא יכולה לעשות את זה. כבר שנה שאני חולמת עליך. אני לא מסוגלת להתחתן אתו...."

במשך דקה ארוכה לא הצלחתי להוציא מילה מהפה. ואז אמרתי. "אלו סתם רגליים קרות...זה יעבור לך..." זה לא עבד. במשך שעה היא הסבירה לי עד שבשנה האחרונה היא משקרת לעצמה. שהיא כל הזמן משווה את אחי אלי, שהיא כל הזמן חולמת עלי ושהיא לא מסוגלת לשקר יותר לעצמה. ואז היא קמה, חיבקה אותי בכוח ודחפה את הלשון שלה לתוך הגרון שלי. המוח שלי קרא להתנגד ולהוציא אותה החוצה. אבל הלב השתלט על הגוף ומצאתי את עצמי מנשק אותה בחזרה.

 

אחרי דקה היינו על המיטה. היא בכתה מאושר עכשיו. כך היא אמרה לי. היא בכתה כי סוף סוף היא מאושרת להיות במקום הנכון ולא אכפת לה מכלום. האי שכבה כעת על ביטנה במיטה, הזין שלי נכנס לתוך הכוס שלה בעדינות. היא חייכה. אצבעות ידינו היו משולבות. נכנסתי ויצעתי ממנה. הרגשתי כמו בחלום או סרט סקס בו אני צופה מרחוק. היא הייתה כל-כך סקסית. עורה היה זהוב לאור הנרות שהדלקתי קודם לכן בחדר, ככה סתם לעצמי. העפתי את השמיכה. רציתי לראות את כולה עכשיו. הרמתי אותה מעט כך שהיא תהיה על הברכיים שלה. לא רציתי לגמור אז הפסקתי. הפכתי אותה על הגב והבטתי במשך דקה ארוכה. היא חיבקה אותי. חדרתי אליה שוב, הפעם מקדימה. גמרנו ביחד. עכשיו היא שותה קפה במרפסת שלי ואני לא יודע מה יקרה הלאה. 

הוספת תגובה
RSS Feed